"Przysięga". Sila Saraç zastąpi Özge Yağız w nowych odcinkach! Oto nowa Reyhan z "Yemin"!

Sila Saraç zastąpi Özge Yağız w nowych odcinkach tureckiego serialu "Przysięga"! Produkcja zdecydowała się zmienić aktorkę po tym, jak dotychczasowa Reyhan postanowiła odejść z serialu. Poznajcie nową Reyhan z "Yemin"!

Multimedia

Özge Yağız odchodzi z "Przysięgi"

Kiedy Özge Yağız poinformowała o tym, że chce odejść z serialu "Przysięga", jej fani byli w szoku. Próbowali przekonać ją do zmiany zdania, ale aktorka była zdecydowana. Postanowiła zrezygnować z roli Reyhan i zająć się nowym projektem.

Özge Yağız żegna się z serialem. Wiemy, co stanie się z Reyhan w nowych odcinkach!Zobacz więcej

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, jak dalej potoczą się losy Reyhan. Wydawało się, że najbardziej prawdopodobną wersją jest śmierć głównej bohaterki. Teraz jednak jest już pewne, że to się nie wydarzy. Producenci postanowili, że w postać Reyhan wcieli się nowa aktorka. W 3. sezonie "Przysięgi" zobaczymy Silę Saraç, której w nowych odcinkach niezmiennie towarzyszyć będzie Gökberk Demirci, czyli serialowy Emir.

Sila Saraç - kim jest?

Silę Saraç to młoda turecka aktorka. Urodziła się 17 listopada 1994 roku w Ankarze. Tam też skończyła szkoły i studia na Wydziale Dietetyki i Żywienia tamtejszego uniwersytetu. Po licencjacie postanowiła iść do szkoły aktorskiej. Szybko dostała rolę w serialu "Wybacz mi" ("Beni Affet"), który w Turcji zyskał sporą popularność. Nie był on emitowany w Polsce. Niestety, później Sila występowała już tylko w reklamach, nie dostając żadnej satysfakcjonującej ją propozycji aktorskiej. Rozpoczęła pracę jako dietetyk. Teraz, dzięki roli Reyhan w "Przysiędze", jej życie może się odmienić.

Odcinki z Silą w roli Reyhan zobaczymy najwcześniej jesienią 2020 roku na antenie TVP1. Do tej pory wciąż będziemy mogli oglądać Özge Yağız. Czy nowa aktorka przypadnie widzom do gustu? Jak sprawdzi się jako uwielbiana przez fanów tureckich seriali Reyhan? Przekonamy się wkrótce!

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ANNA I OLEG (gość)

    JEZELI NIE BEDZIE REYHAN,OBECNEJ,TO NIE MA SENSU OGLADAC DALEJ,SZKODA

    18.06.2020 05:03
  • Ewa (gość)

    Nie ma sensu nagrywania dalej tego filmu gdy Rejhan odejdzie. Film traci sens ...

    24.05.2020 13:01
  • Reyhan (gość)

    Ta cała Sila jakoś tak w ogóle nie przypomina serialowej Reyhan.

    22.05.2020 21:03
  • STANA (gość)

    stresują mnie filmy tureckie i chyba przestanę oglądać ,ponieważ zbyt dużo jest przemocy i dzieci w tym wykorzystują ,wredne są kobiety a faceci bez taktu ot taki jest naród turecki !

    22.05.2020 12:27
  • Ja , ja (gość)

    Najlepsze filmy tureckie to wspaniałe stulecie i tysiąc i jedna noc, reszta to nuda , nuda i nuda żadnych akcji

    21.05.2020 11:16
  • Irena (gość)

    Ale bzdura scenarzysta powinien dokończyć pewne sprawy i dopiero cos zmieniać bez sensu jestem zawiedziona czekalam na sprawiedliwosc na to to ze jednak urodzi a tu nic.ozge mnie zawiodla

    21.05.2020 10:37
  • #mysza# (gość)

    Tak i się stało "Przysiega" bez Ozge to już nie to do czego się przyzwyczailiśmy . Czytam krytykę pod jej rola , nie dziwię się ale taka miała wredna rolę, że zapewne jejvtez się znudziła. Ładna dziewczyna ,młoda chce się sprawdzić w innych rolach A ta Przysiega to w Polsce ciągnie się i końca nie widać. W Turcji odcinki są dłuższe i lepiej się ogląda. A Ozge zrobiła te najgorsza rolę w serialu - ciągle upokorzenia, płacz może nie najlepiej na nią wpłynął skoro zrezygnowała. Ja ją doskonale rozumie, że chce się rozwijać w innych filmach z innym scenariuszem.👍❤❤ A , że miłość kwitla z Gokberkiem to trzymam kciuki aby był pozytywny final ich życia prywatnego❤❤💑💝💝💝💝

    20.05.2020 20:57
  • Lolus (gość)

    Serial bez Ozge to już nie to samo wielka szkoda że odchodzi. Rola w którą się w cielila była dla niej naprawdę wyzwaniem i dała radę dlatego przysięga bez reyhan to już nie to samo

    20.05.2020 20:48
  • Halina (gość)

    Tak To już Nie będzie ten sam film bez OZGE.Bardzo ją lubiłam .

    20.05.2020 20:11
  • Hema (gość)

    To już nie będzie ten sam film.

    20.05.2020 19:33
  • VeraA (gość)

    A ja uwazam ,ze Ozge byla nietrafionym wyborem rezysera.Dobrxe ze nastapi zmiana.Wkurzala mnie jej mimika i ten zez nie do przyjecia u aktorki grajacej glowna role

    20.05.2020 17:07
  • Leyla123 (gość)

    Może wraz ze zmienią scenariusz i nowa Reyhan będzie miała więcej ikry i życia w sobie, z całym szacunkiem ale też bym nie chciała grać takiej wiecznie gadającej do siebie mimizy

    20.05.2020 12:35
  • Ja pier.... (gość)

    Niech oni zdejmą z anteny tę okropnie nudną PRZYSIĘGę i WIĘZIEŃ MIŁOŚCI. Seriale coagnące się jak flaki z olejem. MASAKRA!!!!!!!!!

    20.05.2020 11:10
  • Gość (gość)

    Racja Ozge nikt nie zastąpi ale to jest praca i jak w każdej pracy wszystko może się zdarzyć więc dajmy szansę nowej aktorce wtedy będziemy mogli ją ocenić

    20.05.2020 05:32
  • Xpppppppp (gość)

    Racja to już nie będzie super serial dla mnie serial "Przysięga jest zakończony tylko II sezonem III sezon nie dla mnie ,nie ma już co oglądać . I to prawda Ozge jest najlepsza i żadna aktorka nie zastąpi jej i bez Ozge nie chcę widzieć /oglądać serial Przysięga . :( :( :( :( :( :(

    19.05.2020 21:34
  • Krystyna (gość)

    To już nie będzie ten sam film , Powinien jak najbardziej się zakończyć nie będę oglądać trzeciej części 🤽

    19.05.2020 20:06
  • Przysięga (gość)

    Skoro narzekacie na Serial, wiadomo (Özge Reyhan) była najlepsza z najlepszych, ale wszystko, co dobre się kończy, serial nie straci na oglądalności bo skąd wiesz że nowa bohaterka Sila nie zaskoczy nas widźcie że to tylko aktorzy.

    19.05.2020 19:38
  • Magda (gość)

    TRZEBA NA WSZYSTKO BYĆ PRZYGOTOWANYM BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W III SEZONIE PRZYSIĘGI

    19.05.2020 19:29
  • Diamentowa (gość)

    Özge, nikt nie zastąpi mogą podkreślić, rysy twarzy i coś podobnego Ale dajmy szansę!

    19.05.2020 19:26
  • Adaś (gość)

    To już nie to samo 👍❤️