"Przysięga". Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?

Zbliża się koniec 1. sezonu serialu "Przysięga". Do finału pierwszej serii będziemy świadkami wielu ważnych dla bohaterów wydarzeń. W ostatnim w sezonie, 103. odcinku serialu "Przysięga" członkowie rodziny Tarhunów zostaną zaskoczeni przez Hikmeta. Co będzie dalej? Kiedy nowe odcinki "Przysięgi"?

Multimedia

"Przysięga" odcinek 103. w środę, 5.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W finałowych odcinkach 1. sezonu serialu "Przysięga" Emir (Gökberk Demirci) dowie się, jak wiele Reyhan (Özge Yağız) wycierpiała przez Cavidan (Gül Arcan). Postanowi wyprowadzić się z nią z rezydencji. O wszystkim dowie się Cemre (Ceyda Olguner), która postanowi pokrzyżować mu plany. Kiedy Reyhan pojawi się w nowym mieszkaniu, minie się z rzekomą kochanką Emira, a jego zastanie śpiącego w łóżku. Dziewczyna załamie się. Postanowi, że nie chce mieć z Emirem nic wspólnego. - Umarłeś dla mnie w tym domu grzechu - powie mężowi.

Poznaj bohaterów nowego tureckiego serialu. Kto jest kim w "Yemin"?Zobacz więcej

W 103. odcinku "Przysięgi" Hikmet (Berkant Müftüler) dowie się o zdradzi syna. Nikt nie będzie chciał słuchać jego wyjaśnień. Kiedy w domu zbierze się cała rodzina, Hikmet powie wszystkim o swojej chorobie i o tym, jaką przysięgę złożyła mu Reyhan, zgadzając się na ślub z Emirem. Na dodatek, Tarhum wręczy Cavidan (Gül Arcan) pozew rozwodowy. W finale 1. serii podczas konfrontacji Leyli (Munise Özlem Öztürk) z Talazem dojdzie też do tragedii. Kemal (Can Verel) zobaczy, jak Lelya spada z dużej wysokości. Niestety przyjazd pogotowia nic nie zaradzi. Leyli nie zobaczymy w nowych odcinkach.

"Przysięga" sezon 2. - co się wydarzy?

Co będzie dalej? Kiedy 2. sezon? Na szczęście nie będzie trzeba długo czekać. Odcinek 104. zostanie wyemitowany bez żadnej przerwy, a więc w czwartek, 6 lutego 2020 r. W 2. serii w rezydencji Tarhunów wyprowadzą się Reyhan i Emir, a także Cavidan. Zamieszka tam natomiast Cemre, pod pretekstem opieki na Suną (Sıla Türkoğlu).

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Emir wprowadzi się do domu Kemala, a Reyhan zamieszka w skromnym mieszkaniu z Zeynep (Balım Gaye Parlak) i nielegalnie pracującą w Turcji Azerką, Narin (Yagmur Shahbazova). Kobieta stanie na drodze Kemala i to dla mocniej zabije jego serce. W życiu brata Hikmeta ponownie pojawi się także... jego była żona Oya (Gözde Gündüzlü). Co jeszcze się wydarzy? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Gdzie na fb można obejrzeć Przysięgę ?

    17.01.2020 08:01
  • Martyna (gość)

    Oya to była żona Kemala a nie siostra Hikmeta i jego

    16.01.2020 07:59
  • Gość (gość)

    Zgadzam się leyla i kemala dobry wątek , emir tyle jej naublizal że nikt by nie wybaczy a Reyhan za dużo dobra i placzliwa więc weź się w garść

    14.01.2020 22:46
  • Mała (gość)

    Gdzie mogę obejrzeć z polskimi napisami

    14.01.2020 13:05
  • Mała (gość)

    Oglądam po turecku już 160 a nie wiem gdzie znależć z polskimi napisami może napiszcie czy gdzieś znajdę

    14.01.2020 12:57
  • Fanka (gość)

    Zapomniałam. Ja tam wole Narin niż Leyle. Jakoś Narin bardziej pasuje do Kemala (i te jego spojrzenia na nią - oczywiście po jakimś czasie od jej spotkania) 😍

    11.01.2020 21:55
  • Fanka (gość)

    1. Oya to siostra Kemala i Hikmeta. 2. Ktoś tu napisał że Reyhan to zawodowa płaczka - poczekajcie na II sezon. Tam będzie dopiero płakać i będziecie prosić żeby wreszcie skończyła. 3. Ten kto uważa że obecne intrygi Cavidan i Cemre (duet żmij) są okropne to zapraszam poczekajcie. Sezon II można uznać za horror z miłością w tle. 4. I jeżeli liczycie na szybkie pozbycie się dwóch żmij z serialu to po 90 tureckich odcinkach II sezonu nadal tam są 😡

    11.01.2020 21:52
  • Marcelina (gość)

    Najciekawszy wątek to Leila i Kemal bez Leili serial bez sensu.

    11.01.2020 20:58
  • Er (gość)

    Mnie się bardziej podoba wątek Kemal-Leyla niż Emir-Reyhan. Może aktorka chciała odejść z serialu i dlatego ją uśmiercą, szkoda, bo była najciekawszą postacią . Raczej nie będę oglądać.

    11.01.2020 18:09
  • Ela (gość)

    Wątek z Lejlą i Kemalem bardzo ciekawy, inny poruszający też wątek handlu dziećmi i wykorzystywaniem ich do przestępstw. Absurdalna śmierć Lejli to jak na razie zwycięstwo totalnego zła...Mam nadzieję że w jakiś sposób ta postać zostanie przywrócona, by miało to wszystko jakiś sens. Wątek Reyhan i Emir, miłość z przeszkodami i wrogimi ludźmi wokół jak w innych serialach.

    11.01.2020 16:06
  • OLEŚKA (gość)

    Zupełnie niepotrzebna śmierć Leili przez Tazala (ojciec) człowieka bez skrupułów który nikogo nie szanował, a wręcz tyranizował. Myślę że Tazal uważa się za człowieka mocnego ( mafiozo) któremu nikt nie podskoczy, i jeszcze nieraz namiesza. Cemre i Cavidan to dwie żmije które postanowiły namieszać w życiu Emira a przy okazji zniszczyć Reihan (żonę Emira). Matka Cavidan to osoba bez skrupułów ma jeden cel w życiu, - wejść do elity towarzyskiej i rządzić wszystkimi nie szanując nikogo, a pieniądz jest dla niej ważniejszy niż rodzina. Wyczołgała się z rynsztoku dzięki Hikmetowi (mąż, ciekawe co on w niej widział) i nienawidzi wszystkich z niższych sfer ( o swoich rodzicach i rodzeństwie nawet nie chce pamiętać). Emir to też narwany dupek, jeszcze nie pomyśli a już działa. Tyle ile On na ubilżał i na poniżał Reihan bez zdania racji, ( nie wysłuchał a oceniał). A Reihan to zawodowa płaczka która poświęca się dla wszystkich. Otrząśnij się dziewczyno z letargu, bo 2 żmije zniszczą cię całkowicie.

    11.01.2020 15:09
  • Nare (gość)

    Oya to siostra Kemala a nie żona

    10.01.2020 23:38
  • XOXO (gość)

    Oya to młodsza siostra Hikmeta i Kemala a nie żadna była żona Kemala, sprawdzajcie lepiej informacje zanim zaczniecie wypisywać bzdury...

    10.01.2020 21:10
  • Fanka (gość)

    Toya to siostra Kemala i Hikmeta.

    10.01.2020 18:32
  • Lucyna (gość)

    Oya to siostra Hikmeta i Kemala a nie żona

    10.01.2020 17:13
  • Viktoria (gość)

    Oya to nie była żona Kemala tylko jego siostra i Hikmeta

    10.01.2020 15:22
  • Gość yamaha to najmłodsza sio (gość)

    Oya to najmłodsza siostra hikmeta i kemala oglądam na fb 160 odc z polskimi napisami pozdrawiam Ania

    10.01.2020 14:17
  • Beata (gość)

    Oya to nie żadna siostra Hikmeta tylko byla zona jego brata Kemala. Leyla bardzo chciała na poczatku ją odnaleźć.

    10.01.2020 12:02
  • Lilka (gość)

    Szkoda Leyli. Myślałam, że będzie ślub z Kemalem.

    10.01.2020 11:59
  • Czarna (gość)

    Z tego co oglądam to Kemal jest mlodszym bratem Hikmeta

    10.01.2020 11:57
NowszeStarsze