"Przysięga". Szarpanina, operacja i próba morderstwa! Oto, co wydarzy się w połowie maja. Publikujemy najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu

Tureckie seriale: "Przysięga" w maju kręci się wokół przebiegłej Meltem, która chce się pozbyć Narin i rozkochać w sobie Kemala. Już niebawem na drodze stanie jej matka lekarki - finał będzie dramatyczny. W nowych odcinkach zobaczymy, co czeka Tulay, która postrzeliła Gulperi. Czy Emir jej wybaczy? Sprawdź, co jeszcze w maju czeka bohaterów serialu "Przysięga". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii.

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W majowych odcinkach tureckiego serialu "Przysięga" sporo się dzieje. Fabułę nakręca m.in. wątek Tulay, która chce odzyskać Emira oraz podstępnej Meltem, siostry Merta, która mieszka w związku Narin i Kemala. Dziewczyna opracowuje już nowy plan - jak zamierza pozbyć się żony prawnika?

Relacja Emira i Gulperi nabiera rumieńców, ale Tulay tak łatwo nie odpuści. Kobieta postrzeliła dziewczynę z lasu i niebawem przyjdzie jej błagać o wybaczenie. Gdy Emir wyrzuci ją z domu, ta wynajmuje tajemniczego chłopaka, który ma udawać kochanka Gulperi. W domu Kemala i Narin atmosfera jest bardzo napięta. Meltem podtruwa lekarkę, aby raz na zawsze się jej pozbyć!

Özge Yağız na ślubnym kobiercu! Publikujemy zdjęcia z bajkowej ceremoniiZobacz więcej

Na tym jednak nie koniec. Matka Narin trafi przez nią wkrótce do szpitala!

W galerii publikujemy streszczenia majowych odcinków "Przysięgi" oraz nowe zdjęcia. Sprawdź, co czeka Tarhunów w połowie maja!

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji i popkulturowy fenomen. Z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", która w grudniu 2021 roku zajęła miejsce "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×