"Przysięga" VOD. Newsy, ciekawostki i wszystko, co wiemy o popularnej tureckiej telenoweli

"Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość". Zdradzamy wszystko, co wiemy o popularnej tureckiej telenoweli. Zobaczcie sami!

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Serię możemy oglądać także za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl

"Przysięga", "The promise" czy "Yemin" to tytuły tureckiego serialu dramatyczny wyprodukowany przez Kanal 7. Główne role grają Özge Yağız i Gökberk Demirci. Jednak Özge Yağız odszedł po sezonie 2 i dlatego został zastąpiony przez Cansu Tumana w sezonie 3. Ayhan Özen był dyrektorem serii Yemin od sezonu 1-2. Od sezonu 3 serial reżyserują Hakan Arslan i Reyhan Pekar. Seria została nakręcona w Stambule w Turcji.

O czym jest turecki serial "Przysięga"?

Hikmet jest śmiertelnie chory, ale nie mówi o tym rodzinie. Chciałby jednak, żeby jego syn Emir ustatkował się i założył rodzinę. Uważa, że Emir jest niedojrzały i nieodpowiedzialny, więc postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę. Emirowi jednak nie w głowie ożenetk. Woli wyścigi motorami i dobrą zabawę, kocha wolność. Hikmet jedzie do małej miejscowości do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła. Namawia ją, żeby wyszła za jego syna.

Najpopularniejsze tureckie seriale. Jeżeli kochasz tureckie seriale, to musisz je znać!Zobacz więcej

"Przysięga" informacje

Dyrektorzy: Ayhan Ozen, Serkan Mut. Autor zdjęć: Omer Yilmaz. Produkcja: produkcja karmelu. Muzyka: Minor. Menedżer kostiumów: Nezahat Terzi.

Obsada

Özge Yağız (serialowa Reyhan), Gokberk Demirci (Emir), Can Verel (jako Kemal), Munise Özlem (Leyla), Ceyda Olguner (serialowa Cemre), Gül Arcan (Cavidan), Yağmur Şahbazova (Narin).

Najlepsze tureckie seriale i filmy na Netflix Zobacz więcej

Ciekawostki

  • Początkowo serial "Przysięga" emitowany w Telewizji Polskiej miał liczyć tylko 130. odcinków!
  • "Przysięga" inaczej emitowana jest w Turcji oraz Polsce, oryginalnie każdy epizod posiada od 50 do 70 minut, natomiast u nas całość jest przemontowywana na maksymalnie około 45 minutowe odcinki.
  • W Turcji w chwili obecnej emitowany jest trzeci sezon, a spoglądając na rosnącą popularność serialu opracowanie czwartego sezonu wydaje się być niemalże pewne.
  • Serial Przysięga bazuje na autorskiej opowieści, przygotowanej bazie powszechnych losów obywateli Turcji

Kadry z serialu możecie zobaczyć w naszej galerii:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Obserwator (gość)

    Popularnosc serialu przysiega w 3 sezonie raczej spada niz wzrasta.

    29.03.2021 14:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×