"Przysięga". Widzowie rozczarowani nowymi odcinkami i nową aktorką! Serial mocno stracił po odejściu Özge Yağız?

Nowe odcinki serialu "Przysięga", w których nie gra już piękna Özge Yağız rozczarowały fanów "Yemin". Wielu z nich porzuciło nawet oglądanie tureckiej produkcji emitowanej od poniedziałku do piątku na antenie TVP1. Bez Reyhan to już nie ten sam serial?

Multimedia

Widzowie porzucają oglądanie "Przysięgi". Do przez nową aktorkę?

Od 12 marca na antenie TVP1 emitowane są nowe odcinki serialu "Przysięga". Nie gra w nich już piękna Özge Yagiz, która wcielała się w Reyhan. Aktorka zdecydowała się odejść z popularnej produkcji.

Feride zjawia się w rezydencji Tarhunów. Emir wpada w szał i wyrzuca ją z domu!Zobacz więcej

Twórcy serialu "Yemin" stanęli więc przed nie lada wyzwaniem. Zatrudnili jednak nową aktorkę, znaną polskim widzom z serialu "Maleńkie morderstwa" Cansu Tuman. Wciela się ona w Feride, znajomą matki Emira, który po śmierci ukochanej jest w rozpaczy. Feride obiecała Cavidan, że zaopiekuje się jej wnukiem.

Niestety widzowie są rozczarowani nowymi odcinkami "Przysięgi" i aktorką, która niedawno dołączyła do obsady serialu. Wielu z nich uważa, że popularna turecka telenowela wiele straciła po odejściu Özge Yağız. Oto niektóre z komentarzy rozżalonych fanów "Yemin":

Bez Reyhan to nie ten sam serial a tylko oglądam że względu na to że występują nadal w Przysiędze Kemal i Narin

Emir jest nikim we własnym domu. Najważniejsza jest Feride. A kopiowanie scen z poprzednich sezonów to kpina z widzów. TVP powinno najpierw przejrzeć te odcinki, a potem zdecydować o kupnie. Mnóstwo wspomnień, kopie z poprzednich sezonów i nieszanowanie pamięci o zmarłej. Plus oczywiście zwycięstwo zła. Jeśli ktoś liczy na ukaranie Cemre, Cavidan, Talaza i Oyi to od razu mówię, że nic takiego się nie stanie. Cavidan będzie w więzieniu, ale później będzie mogła z niego na całe dnie wychodzić. Kpina z widzów.

Odkąd nie ma Reyhan to już nie oglądam

Nowe odcinki są beznadziejne, nielogiczne i często kuriozalne, wszystko, kręci się wokół wielkiej gwiazdy 3 sezonu - Tuman Feride, a pozostali aktorzy w tym również Emir są tylko statystami dla tej gwiazdeczki wkręconej do serialu przez pieniądze tatusia - czytamy na forach internetowych.

Gökberk Demirci i Özge Yağız zaręczyli się! Kiedy ślub? Czy aktor też odejdzie z serialu?Zobacz więcej

Niektórzy przestali już oglądać "Przysięgę". Ci, którzy kontynuują swoją przygodę z rodziną Tarhun twierdzą, że robią to już tylko ze względu na wątek Narin i Kemala. Co ciekawe, mówi się, że twórcy serialu przygotowują się już do kręcenia 4. sezonu "Przysięgi".

Co Wy na to?

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Monika. (gość)

    A mi się Feride podoba,ma dużo do powiedzenia.ogladam z zaciekawieniem.a najlepsze jest to że Cavidan wróciła.

    10.06.2021 15:21
  • Mia (gość)

    Matka Narin ciągle beczy Jezu nie do wytrzymania.....

    30.05.2021 11:39
  • Elżbieta (gość)

    Oglądam Przysięge od 1odcinka.. wciągnął mnie ..oglądam o 14i z rana..nie wiem czemu Ludzie narzekają..nie podoba sie ,nie oglądaj.sa monety że i łza polecić.. uwielbiam Tureckie seriale.

    27.05.2021 08:02
  • Dana (gość)

    SERIAL OK, AKCJA OŻYWIONA PRZEZ NOWY WATEK, NOWA AKTORKA OK.COS SIE DZIEJE.

    02.05.2021 15:43
  • Aka (gość)

    A ja oglądam bo jest trochę ciekawiej. Mam tylko nadzieję że skończy się happyendem bo niestety nie wszystkie seriale tureckie kończą się szczęśliwie. Lubię dobre zakończenia 😍

    27.04.2021 19:28
  • Gość (gość)

    Oya namieszała w jednej rodzinie teraz wzięła się za drugą rodzinę. Te wieczne szlochy działają mi na nerwy

    27.04.2021 17:44
  • krysta (gość)

    Film Przysięga jest coraz głupszy ....

    23.04.2021 00:10
  • Marysia (gość)

    Przysięgi nie da się już oglądać. Ciągnięty na silę serial z chorą psychicznie Kumru,czego nikt nie dostrzega, z chorym psychicznie Reszitem, z chorym z rozpaczy Emirem, to serial obłąkanych.

    22.04.2021 21:47
  • krysta (gość)

    Przysięga , ten serial jest coraz gorszy

    21.04.2021 21:46
  • goeć (gość)

    Podoba mi się gra aktorów ,ale niektóre sceny są bardzo podobne z 1 i 2 sezonu .Czekam kiedy Emie się zmieni i zacznie zajmować swoim synem

    17.04.2021 16:16
  • werka (gość)

    Uważam że bez Reyhan serial jest ciekawszy. Ona cały czas tylko płakała i płakała. Nic się tam nie działo. Teraz zrobiło się lepiej, i chętniej to oglądam. Mam nadzieję że 4 sezon będzie również w Polsce

    15.04.2021 11:28
  • Dora 11 (gość)

    Całe szczęście, że Reyhan nie ma bo były takie dluźyzny.

    14.04.2021 22:54
  • Ferie ładna (gość)

    Nowa ładna, a w rzeczywistości śliczna, wygląda mlodziutko. W filmie o wiele poważniej.

    14.04.2021 11:08
  • Ella (gość)

    Sezon 3 Przysięgi to dno, widziałam tylko zwiastuny i nie oglądam serialu. Szkoda czasu na takie badziewie. Tuman to beztalencie, ona nie umie grać. Rezydencja przemieniła się w przytułek dla rodziny Fredki. Fredka zamiast opiekować się dzieckiem ,to biega za Emirem. A z Emira taki tatuś, że nie chce syna owoc niby wielkiej miłości do Reyhan. Idiotyczny film gdzie pamięć Emira o ukochaj żonie? Nawet o niej nie wspomni, tylko biega za tumanem. Film żenada.

    13.04.2021 23:03
  • Lubię (gość)

    Nowa aktorka bardzo ładna, dobra, żal mi Emira, który się zatracił w rozpaczy i gniewie, no ale taką ma rolę. Tak trochę smutno zrobiło się w Przysiędze. Żal dzieciaczka, bo bez mamy, a ojciec na razie nie chce nawet spojrzeć na niego. Hikmet fajny facet. Oya mnie denerwuje, bo do wszystkiego się wtrąca.

    13.04.2021 19:55
  • Marya (gość)

    Odkąd nie ma Izge z wyłupiastymi oczami i żółtymi - od kurkumy? - dłońmi - ja oglądam z przyjemnością. Ps te wyłupiaste oczy świadczą o problemach z tarczyca

    13.04.2021 17:26
  • Terka (gość)

    Cala taPrzysiega to jeden wielki dramat,Smutne kamienne twarze..Aktorzy sa wspaniali,lecz cala fabula to walkowanie tematu po sto i wiecej odcinkow nim sie cos wyjasni. najczesciej sie nie wyjasnia,Serial dziala bardzo zle na psychike,

    13.04.2021 08:34
  • Beibi (gość)

    Emir trochę za ostro ją traktuje, ale na pewno to się zmieni. Feride to dobra dziewczyna.

    10.04.2021 20:52
  • Lili (gość)

    Uważam;że aktorka nowa/ Jest bardzo orginalna/ ma w sobie dużo DOBRA/ pomocna/ A wszyscy ja nawet wzrokiem każą / Emir przy niej zmieni się w człowieka z empatia/ Bo teraz jest jak myślowy/ Dziecko jest szczęśliwe/ Ma dobra opiekunkę/ Każdy ma prawo do drugiej szansy/ A zatem ja tej parze kibicuje/ Ona delikatna/ On może być przy niej opiekuńczy ojcem i jej mężem/ Każdy potrzebuje wsparcia/ cierpliwości/ zaufania/ MIŁOŚCI

    09.04.2021 11:49
  • Ja (gość)

    Super że będą grać 4 serię.

    08.04.2021 01:17
NowszeStarsze