"Przysięga". Wielkie zmiany po odejściu Özge Yağız z serialu "Yemin". Reyhan umrze! Co będzie z Emirem?

W serialu "Przysięga" wkrótce wszystko się zmieni. Po odejściu Özge Yağız, która wcielała się w postać Reyhan, twórcy popularnej tureckiej produkcji musieli wprowadzić zmiany w scenariuszach. W serialu "Przysięga" pojawi się dzięki temu kilku nowych graczy. Co będzie z Emirem po śmierci Reyhan? Zdradzamy pierwsze szczegóły!

Multimedia

"Przysięga" - co wydarzy się w serialu "Yemin" po odejściu Özge Yağız?

Widzowie serialu "Przysięga" muszą przygotować się na duże zmiany. Już niebawem pożegnamy piękną i utalentowaną (Özge Yagiz), która od początku serialu wcielała się w Reyhan. Aktorka zdecydowała się odejść z popularnej produkcji, ale zastępstwa za nią nie będzie. Wiadomo już, że Reyhan umrze, jednak zdoła urodzić pięknego chłopca. Niestety dzieciątko zostanie odrzucone przez ojca!

Reyhan budzi się na stole operacyjnym! Emira dopadną wyrzuty sumienia!Zobacz więcej

Emir (Gökberk Demirci) będzie opłakiwał śmierć swojej wielkiej miłości Reyhan, która zmarła podczas porodu. Życie straci dla niego sens, a złość i gniew przerzuci na niewinne dziecko, któremu nie dane było nawet poznać matki. W opiece nad maluchem będą pomagać Narin (Yağmur Şahbazova) i Kemal (Can Verel).

Emir nie będzie jednak chciał widywać swojego synka - przysięgnie sobie, że już nigdy nie zwiąże się z żadną kobietą! Do akcji wkroczy jednak jego ojciec, który spróbuje zrobić wszystko, aby jego syn pokochał maluszka. Czy Emir odnajdzie się w nowej rzeczywistości, a maleńkie dzieciątko będzie w stanie zjednoczyć rodzinę Tarhun?

Zdradzamy, że w życiu Emira już niebawem pojawi się nowa kobieta. Mowa o Feride, w którą wcieli się znana polskim widzom z serialu "Maleńkie morderstwa" Cansu Tuman. Feride będzie znajomą matki Emira z więzienia. To właśnie Cavidan (Gül Arcan) prosi ją o opiekę nad wnukiem. Przebiegła pani Tarhun będzie chciała zeswatać nową znajomą z pogrążonym w żałobie Emirem.

Co z tego wyniknie? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz galerię

"Przysięga" - o serialu

Hikmet jest śmiertelnie chory, ale nie mówi o tym rodzinie. Chciałby jednak, żeby jego syn Emir ustatkował się i założył rodzinę. Uważa, że Emir jest niedojrzały i nieodpowiedzialny, więc postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę. Emirowi jednak nie w głowie ożenek. Woli wyścigi motorami i dobrą zabawę, kocha wolność. Hikmet jedzie do małej miejscowości do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła. Namawia ją, żeby wyszła za jego syna.

Komentarze

Skomentuj
 • oglądaczka (gość)

  Żadnego tureckiego serialu nie będę oglądać!!!!!!!!!!! to jest moja ocena.

  12.03.2021 17:10
 • Aga (gość)

  Jak można to oglądać!to tak nudny film !jak flaki z olejem się ciągnie 🤮

  11.03.2021 16:29
 • Ryba (gość)

  oglądałam te odcinki tylko wtedy jak byłam w domu bo nieoglądanie kilku nawet nie sprawiło żadnej przerwy w akcji przeciąganie tego wszystkiego na kolejnych 100 odcinków jest kompletnym bezsensem wobec tego żegnam się z serialem i nie chcę tych aktorów oglądać w żadnym inny bo będą mi ciągle przypominały te nudy na pudy

  11.03.2021 09:25
 • Nela (gość)

  w sumie ten serial jest bardzo nudny ciągnie się jak flaki z olejem A jakieś wystrzałowe akcje są robione sztucznie po to aby na widzach zrobić wrażenie. najgorsze jest to że każdy odcinek to streszczenie poprzednich odcinków czyli nowej treści jest bardzo mało i niewiele wnosi. Trzeba było ten serial po śmierci Ryan zakończyć i dać ludziom spokój.Maleńkie morderstwa serial gdzie jest ciągle napięcie ciągle akcja ciągle się coś dzieje i człowiek czeka na następny odcinek najpierw nam wycięto potem zaczęto pokazywać o 4:00 rano to jest właśnie brak szacunku dla widzów tak z jednym jaki zrobił serialem okazuje się że jednak najlepsza z wszystkich tureckich była Narzeczona ze Stambułu i finito

  11.03.2021 09:22
 • Piotr gełdon (gość)

  Lubię oglądać przysięgę w całości ten film

  06.03.2021 23:40
 • Fanka (gość)

  Kto zakupił tak niewychowawczy serial .?Przemoc bandytyzm, porywanie niemowlaka ,kto chce to oglądać? Poza tym Reyhan podeptana , nikt jej imienia nie wymawia i odebrano jej macierzyństwo ,niańka z ulicy z więzienną przeszłością pretenduje do matki .Tego się nie da oglądać ,nie szanują pamięci o zmarłych, to się nie mieści w naszej kulturze ,to gorszące dla młodego pokolenia .Jest tyle pięknych seriali pouczających i to dla nas zakupcie, uszanujcie widzów.

  05.03.2021 18:40
 • gg (gość)

  szkoda ze ja usmierca juz tego nie bede ogladac bo mnie wkurwily

  04.03.2021 21:26
 • NIEWIEM CZY MNIE ZACIEKAWI WĄTEK FERIDE&EMIR, ALE CIEKAWI MNIE SIOSTRA-WARIATKA NARIN. (gość)

  ŻAL, ALE OZGE SAMA ODESZŁA Z SERIALU, NIKT JEJ NIE ZMUSZAŁ.

  04.03.2021 15:09
 • Lila (gość)

  W 3 sezonie matka poświęcająca życie za dziecko jest traktowana jak przestępca. Nikt nie chce wspominać jej imienia, nikt jej nie wspomina, nikt się za nią nie modli, na próżno szukać jej zdjęć, a obrączka z suknią ślubną została zakopana przez ukochanego męża na odludziu. Dodatkowo, wszyscy już wybrali matkę dla dziecka. Jest nią niania powiązana z Cavidan. Cała rezydencja jest nią zachwycona.

  04.03.2021 12:22
 • Gosc (gość)

  Szkoda że telewizja to kupiła bo to jest horror a nie przysiega

  04.03.2021 12:12
 • ola (gość)

  szkoda że aktorkę nie zastąpili w Przysięga jest za bardzo tragiczna

  04.03.2021 09:52
 • Marchewka (gość)

  Kicz,kicz i jeszcze raz kicz Boże a ja to też oglądam, ale tylko do śmierci Ryehan 😠Ach a co z Zechra

  04.03.2021 00:18
 • Ja (gość)

  To bede ogladala dopuki bedzie zyla Reyhan a juz jak zaczna sie bajki to zrezygnuje

  03.03.2021 23:01
 • Lila (gość)

  Niestety potwierdzam. Emir jest nikim we własnym domu. Najważniejsza jest Feride. A kopiowanie scen z poprzednich sezonów to kpina z widzów. TVP powinno najpierw przejrzeć te odcinki, a potem zdecydować o kupnie. Mnóstwo wspomnień, kopie z poprzednich sezonów i nieszanowanie pamięci o zmarłej. Plus oczywiście zwycięstwo zła. Jeśli ktoś liczy na ukaranie Cemre, Cavidan, Talaza i Oyi to od razu mówię, że nic takiego się nie stanie. Cavidan będzie w więzieniu, ale później będzie mogła z niego na całe dnie wychodzić. Kpina z widzów.

  03.03.2021 13:45
 • 3 sezon kciuk w dół (gość)

  Nowe odcinki 3 serii są beznadziejne, nielogiczne i często kuriozalne, wszystko, kręci się wokół wielkiej gwiazdy 3 sezonu - Tuman Feride, a pozostali aktorzy w tym również Emir są tylko statystami dla tej gwiazdeczki wkręconej do serialu przez pieniądze tatusia.

  03.03.2021 08:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×