"Przysięga". Zaręczyny Feride i Umita! Zobacz, jak będzie wyglądała uroczystość [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 508. i 509. to epizody, w których zobaczymy, jak Umit oficjalnie prosi Tarhunów o rękę Feride. Zobaczcie, jak będą wyglądały ich zaręczyny. Emir zrobi wszystko, aby wybić Feride z głowy małżeństwo z lekarzem.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 508. w środę, 27.10.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 508. odcinku "Przysięgi" Masal chce iść z rodzicami do sądu. W rezydencji Tarhunów zjawia się Umit z rodziną i oficjalnie prosi o rękę Feride. Iliyas prowokuje w sądzie Kemala. Przedstawione argumenty nie przekonują sędziego.

Grała rywalkę Cennet. Jak dziś wygląda? Nie przypomina już wrednej Melisy!Zobacz więcej

W ostatniej chwili zjawia się niezapowiedziany świadek. Emir namawia Feride, żeby nie wychodziła za mąż. Nie chce uczestniczyć w zaręczynach. Tymczasem Songul naciska na szybki ślub. Chce się pozbyć z domu Feride. Emir zaczyna mieć wątpliwości. Podejrzewa, że Feride chce wyjść za mąż za kogoś, kogo nie zna i nie kocha, z jego winy.

W galerii znajdziesz kadry z 508. odcinka serialu "Przysięga". Zobacz, jak będą wyglądały zaręczyny Feride i Umita.

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Gökçe Bahadır kończy 40 lat! Urodą i talentem nie odbiega od młodszych koleżanek. Co o niej wiemy?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×