Przystanek Laska: Frytka poprowadzi nowe reality-show!

Czy to nowa szansa dla Agnieszki?

Multimedia

Z pewnością Agnieszka Frykowska liczyła, że po ukończeniu szkoły aktorskiej dostanie jakiś ciekawy angaż i pojawi się na kinowym ekranie. Na razie jednak gwiazda znana ze swoich kąpieli w reality-show Big Brother, kręci się w jednym kręgu. Ma poprowadzić nowe reality-show “Przystanek Laska", które latem zobaczymy na antenie Polsat Play.

Dowiadujemy się, że weźmie w nim udział osiem kobiet, które zostaną zamknięte w apartamencie. Ich życie będą śledzić kamery. Uczestniczki będą musiały sprawdzić się w różnych zadaniach np. w tańcu scenicznym czy malowaniu ciała, będą też na bieżąco oceniać się nawzajem i same zdecydują, która z nich wygra. Zwyciężczyni show otrzyma kontrakt na prowadzenie programu w jesiennej ramówce Polsat Play - czytamy w Super Expressie.

Agnieszka ma spore doświadczenie w uczestniczeniu w tego typu programie, dlatego jesteśmy pewni że w roli prowadzącej doskonale sobie poradzi.

Czytaj także: Frytka-Frykowska w serialu Pierwsza miłość!!! Walczy o karierę w showbiznesie Seksowne budzenie z Frytką za 7,32 zł!

Komentarze

Skomentuj
  • hanka (gość)

    Czupiradło -z tego nie ma nic :-((

    22.06.2010 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×