"Psy 3. W imię zasad". Bogusław Linda z córką. Aleksandra Linda też zagrała w filmie Władysława Pasikowskiego?

Na uroczystej premierze filmu "Psy 3. W imię zasad" Bogusław Linda pozował do zdjęć z córką. Okazuje się, że Aleksandra Linda też zagrała w nowym obrazie Władysława Pasikowskiego. Czy planuje rozwijać swoją karierę aktorską?

Multimedia

Córka Bogusława Lindy w filmie "Psy 3. W imię zasad"

Premiera filmu "Psy 3. W imię zasad" ściągnęła do Złotych Tarasów w Warszawie plejadę gwiazd. Obecni byli jednak przede wszystkim aktorzy, którzy wystąpili w kontynuacji losów Franza Maurera, w którego ponownie wcielił się Bogusław Linda. Na czerwonym dywanie towarzyszyła mu córka, Aleksandra. Okazuje się, że ona także zagrała w "Psach 3"!

Edyta Pazura zachwyciła na premierze filmu. Cezary Pazura pękał z dumy!Zobacz więcej

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel zaprezentowała się w połyskującej czarnej długiej sukni z głębokim dekoltem, a dumny tata nie odstępował jej niemal na krok. Aleksandra Linda w filmie "Psy 3. W imię zasad" wcieliła się w postać Janki - córki "Nowego" (Cezary Pazura). Nie jest to jednak jej debiut aktorski. Wcześniej znalazła się w obsadzie filmu "Totem" z 2017 roku oraz w "Diablo. Wyścig o wszystko" z 2019 roku.

W 3. części "Psów", po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko. Film trafi do kin 17 stycznia 2020 roku.

Artur Żmijewski powraca do roli Radosława Wolfa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Marek (gość)

    Uroda że tak powiem bagienna...

    16.01.2020 16:30
  • Maurer Franciszek (gość)

    Intryga troszkę miałka, ale warto zobaczyć. Muzyka super, Pazura i Linda świetnie, Dorocinski i Fabijanski także na plus. Nie jest to Hollywood, ale na całe szczęście lepiej niż Vega. Trzeba obejrzeć w kinie!! Każdy kto lubi 1 oraz 2 część będzie zadowolony!

    16.01.2020 02:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×