"Psy 3. W imię zasad". Dorociński, Fabijański i Schuchardt w obsadzie nowego filmu! W kogo się wcielą?

Znamy kolejne nazwiska aktorów, którzy zagrają w trzeciej części kultowych "Psów" Władysława Pasikowskiego! Sprawdź, jak Sebastian Fabijański, Marcin Dorociński i Tomasz Schuchardt prezentują się na planie filmu!

Multimedia

Trwają pracę nad trzecią częścią kultowych "Psów" Władysława Pasikowskiego! Film "Psy 3. W imię zasad" trafi do kin na początku 2020 roku. W rolach głównych ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę, ale w obsadzie znajdzie się o wiele więcej gwiazd.

Przemysław Sadowski czarnym charakterem w nowej komedii! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Do obsady filmu dołączyli bowiem Sebastian Fabijański ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Belfer", "Ultraviolet"), Marcin Dorociński ("Róża", "PitBull", "Jack Strong") i Tomasz Schuchardt ("Bodo", "Jesteś Bogiem", "Chrzest"). Dorociński i Schuchardt wcielą się w rolę policjantów, a Fabijański najprawdopodobniej zagra seryjnego mordercę. Ten ostatni tak opisuje nadchodzącą produkcję:

Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co "Psy" zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców!

Tomasz Schuchardt nie ukrywa natomiast swojej radości z tego, że znalazł się w obsadzie i zachwala scenariusz trzeciej części "Psów":

"Psy" i "Psy 2" to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać!

Cezary Pazura i Przemysław Sadowski na planie reżyserskiego debiutu Michała Milowicza! Dostaniemy kontynuację "Chłopaki nie płaczą"?Zobacz więcej

Fabuła filmu "Psy 3. W imię zasad" zapowiada się bardzo intrygująco. Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi bowiem z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Dawne zasady i lojalność już dawno przestały obowiązywać. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic?

Premiera filmu została zaplanowana na 17 stycznia 2020 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×