"Psy 3. W imię zasad". Edyta Pazura zachwyciła na premierze filmu. Cezary Pazura pękał z dumy!

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Psy 3. W imię zasad". Na czerwonym dywanie pojawiła się obsada nowego obrazu Władysława Pasikowskiego, a Cezary Pazura przyszedł oczywiście z żoną. Edyta Pazura zachwyciła na ściance.

Multimedia

Edyta Pazura na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad"

"Psy" powracają! Władysław Pasikowski postanowił powrócić do świata znanego z kultowego filmu z lat 90. XX wieku. Tym samym wskrzesił bohaterów "Psów": Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). W Warszawie odbyła się już uroczysta premiera "Psów 3. W imię zasad".

Bogusław Linda z córką na premierze. Aleksandra Linda też zagrała w nowym filmie Pasikowskiego?Zobacz więcej

Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, występujących w filmie. Cezaremu Pazurze oczywiście towarzyszyła żona. Edyta Pazura skupiała na sobie wszystkie spojrzenia. Brylowała na ściance udowadniając, że matka trójki dzieci może świetnie wyglądać.

Pazura zaprezentowała się w białym komplecie z krótkim topem, odsłaniającym jej płaski brzuch. Filmowy Waldek nie ukrywał, że jest dumny z żony. Oboje chętnie pozowali do zdjęć i wysyłali do fotoreporterów szczere uśmiechy. Widać, że są w świetnej formie!

Artur Żmijewski powraca do roli Radosława Wolfa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×