"Psy 3. W imię zasad". Linda, Pazura i Dorociński gwiazdami nowego filmu Pasikowskiego Kto jeszcze pojawił się na premierze?

Warszawskie Multikino Złote Tarasy przeżyło wczoraj oblężenie w związku z uroczystą premierą najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego – "Psy 3. W imię zasad". To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło do kina niemalże 2 tysiące osób! Zobaczcie naszą relację oraz zdjęcia z uroczystej premiery nowej części "Psów"!

Multimedia

"PSY 3" - PREMIERA

Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć reżysera trylogii, Władysława Pasikowskiego, który świętował wraz z obsadą: Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Arturem Żmijewskim, Marcinem Dorocińskim, Sebastianem Fabijańskim, Dominiką Walo, Tomaszem Schuchardtem, Wojciechem Zielińskim, Magdaleną Szczerbowską i Aleksandrą Lindą.

Bogusław Linda z córką na premierze. Aleksandra Linda też zagrała w nowym filmie Pasikowskiego?Zobacz więcej

Na czerwonym dywanie obok twórców pojawiło się również wiele znanych postaci polskiego show-biznesu, między innymi: Ryszard "Peja" Andrzejewski, Michał Koterski, Maria Sadowska, Sebastian Stankiewicz, Marcin Gortat, Lidia Popiel, Edyta Herbuś, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Bonda, Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski, Karolina Gilon, Aleksandra Hamkało, Sandra Staniszewska-Herbich, Piotr Trojan, Kamil Nożyński, Łukasz Palkowski, Karolina Szostak. Uroczystość poprowadziła Paulina Chylewska. "Psy 3. W imię zasad" trafi do kin już w najbliższy piątek!

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rey (gość)

    Fuj, ta z ogromną paszczą to kto ???

    16.01.2020 16:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×