"Psy 3. W imię zasad" online. Nowy film Władysława Pasikowskiego w Internecie! Gdzie obejrzeć nowe "Psy"?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie zdążyły obejrzeć w kinach nowego filmu Władysława Pasikowskiego pt. "Psy 3. W imię zasad". Film jest już dostępny legalnie w Internecie!

Multimedia

"PSY 3. W IMIĘ ZASAD" ONLINE

Film "Psy 3. W imię zasad" jest już dostępny online! Produkcję w reżyserii Władysława Pasikowskiego można legalnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu Ipla.pl, gdzie wypożyczenie "Psów 3" na 48 godzin kosztuje 25 złotych.

"Psy 3. W imię zasad". Kotlet z psa, trzeciej kategorii, pomielone razem z budą, czyli zemsta emerytów i rencistówZobacz więcej

"Psy 3. W imię zasad" to kontynuacja kultowych "Psów". Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

W obsadzie "Psów 3" znaleźli się m.in. Bogusław Linda, Arkadiusz Jakubik, Jan Frycz, Cezary Pazura, Wojciech Zieliński, Artur Żmijewski, Eryk Lubos, Dominika Kluźniak, Tomasz Schuchardt, Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Sebastian Fabijański, Aleksandra Linda, Edward Linde-Lubaszenko oraz Dominika Walo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • AntyPis (gość)

    Typowy polski gniot klasy D. Za 0 pln moge dać

    23.04.2020 22:34
  • AntyPis (gość)

    Typowy polski gniot klasy D. Za 0 pln moge dać

    23.04.2020 22:34
  • Ted (gość)

    Pasikowski zamiast dać film na Netflix lub Canal+ dał to frajerowi Solarzowi,no trudno ja za to gówno 25 nigdy nie dam,tfuuu

    23.04.2020 22:30
  • Ali (gość)

    Ali mulacha pucha

    22.04.2020 04:00
  • Loki (gość)

    Bardzo dobry film

    21.04.2020 23:10
  • Ak47 (gość)

    Niestety słabizna, można położyć 10zł a nie 25,jak zostałem gangsterem, polecam naprawdę petarda film.

    21.04.2020 20:23
  • Tolo (gość)

    Uważam że super film. Typowa kontynuacja.

    21.04.2020 17:03
  • zzz (gość)

    Na CDA tez jest i konto premium kosztuje 20 zł na miesiac a nie 25 za jeden film

    21.04.2020 15:38
  • DamsDam (gość)

    Najsłabsza część

    21.04.2020 13:11
  • Beata (gość)

    Bardzo dobry film.

    21.04.2020 12:57
  • Dany (gość)

    25 zł to ktoś trochę przesadzil z ceną byłem w kinie za 15 zł.

    21.04.2020 12:30
  • Roki (gość)

    Film ok polecam

    21.04.2020 11:52
  • Lopez (gość)

    Byłem na 3 części niestety ale to już nie to. 1 cześć super wstrzelenie się wczasy zmiany milicji na policję cały ustrój mistrzostwo 2 czesc akcja plus super dialogi . 3 część mogłaby wogole niepowstać krzywda nikomu by się niestała . Tak jak w przypadku gwiezdnych wojen od 1 do 3.

    21.04.2020 09:48
  • Kinomaniak (gość)

    Linda daj sobie spokój w tych nowych produkcjach bo robisz z siebie smiesznego pajacyka!!! Vega ty amatorze, Pazura szmaciarzu Ha ha

    21.04.2020 08:00
  • Aha (gość)

    Film mógłby być lepszy a przy okazji jebać gnoja z po xyz o po

    21.04.2020 07:52
  • Tom (gość)

    Mialo być wow a szału nie było. Dla mnie film słaby a napewno nie wart 25zl. Ipla daje dostęp przez 48h ale jak ktoś odtworzy film dostęp jest blokowany. Jest to jedno wyświetlenie filmu. Nie polecam.

    21.04.2020 07:20
  • Mirkus (gość)

    ......., chmm........., oglądając zapowiedzi i kilka urywków spodziewałem się dobrego filmu.........Przykre to, ale w porównaniu z poprzednimi dwoma częściami PSY 3 to zwykły gniot nakręcony dla samego nakręcenia, no i oczywiście dla wypchania co niektórym kieszeni kasą za nic. W skali od 1 do 10 ...... marne 4

    21.04.2020 07:12
  • XYZ (gość)

    A przy okazji - j e b a ć PiS, k u r w y j e b a n e.

    21.04.2020 03:16
  • XYZ (gość)

    Dobry film, polecam.

    21.04.2020 03:15