"Psy 3. W imię zasad". Śląska premiera najnowszej części "Psów" za nami! Co o filmie mówią twórcy?

Franz Maurer powrócił w najwyższej formie! Na przedpremierowym pokazie trzeciej części kultowych „PSÓW” Władysława Pasikowskiego, który odbył się w czwartek 16 stycznia w Katowicach nie zabrakło samego Bogusława Lindy oraz producentów – Klaudiusza Frydrycha i Jarosława Hendzla. Partnerem filmu oraz gospodarzem jego śląskiej premiery jest firma Mokate.

Multimedia

Najnowsza część przygód Franza Maurera wraca do korzeni, jednocześnie zaskakując widza nowoczesnym, iście hollywoodzkim prowadzeniem akcji. Mamy tutaj surowy, bezwzględny klimat znany z pierwszych dwóch części, który przeplata się z dynamicznie prowadzoną narracją. Fabuła opowiada dalsze losy głównego bohatera, w którego bezbłędnie wcielił się Bogusław Linda. Po 25 latach odsiadki, Franz Maurer wyszedł z więzienia i wkroczył w nową Polskę, w której nic nie było takie, jak zapamiętał. Kto i co czekało na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku spędził „za kratami”? Jak odnalazł się w nowym dla siebie świecie i rzeczywistości?

Linda, Pazura i Dorociński gwiazdami nowego filmu Pasikowskiego Kto jeszcze pojawił się na premierze?Zobacz więcej

Na te pytania odpowiada obraz, w którym znajdziemy prawdziwą plejadę gwiazd polskiego kina lat 90 – wspomnianego już Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę (w roli „Nowego”), Jana „Panicza” Frycza czy Mirosława Bakę. Ponadto, w filmie zobaczymy młodszych aktorów – Marcina Dorocińskiego czy Sebastiana Fabijańskiego, którzy wystąpili równie dobrze, co ich starsi koledzy.

Na filmie świetnie bawić się będą ci, którzy na pierwszych „PSACH” się wychowali, jak i osoby, które kultowe produkcje Pasikowskiego widzieli dopiero niedawno. Znajdziemy tu mnóstwo nawiązań do poprzednich części, kilkoro starych znajomych, a przede wszystkim świetną historię, w której nikt nie jest czarno-biały.

Bogusław Linda z córką na premierze. Aleksandra Linda też zagrała w nowym filmie Pasikowskiego?Zobacz więcej

Producentami filmu „PSY 3. W imię zasad” są Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu „Jacka Stronga” oraz Jarosław Hendzel i Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×