Psy 3. W imię zasad

Najpopularniejsze filmy w polskich kinach w 2020 roku. Erotyk według Blanki Lipińskiej, Franz Maurer i biografia Zenka Martyniuka. Co Polacy oglądali w kinach w 2020 roku?

Rok 2020 dla nikogo nie był łatwy. Sytuacja w kinach, z powodu kolejnych lockdownów, nie była kolorowa, jednak kilka filmów zgromadziła ponad milionową widownię, co oczywiście w porównaniu z ubiegłymi latami nie jest wielkim wyczynem. Sprawdźcie, jakie filmy w 2020 roku w kinach najchętniej oglądali Polacy!

05.01.2021Ranking

"Psy 3. W imię zasad". Śląska premiera najnowszej części "Psów" za nami! Co o filmie mówią twórcy?

Franz Maurer powrócił w najwyższej formie! Na przedpremierowym pokazie trzeciej części kultowych „PSÓW” Władysława Pasikowskiego, który odbył się w czwartek 16 stycznia w Katowicach nie zabrakło samego Bogusława Lindy oraz producentów – Klaudiusza Frydrycha i Jarosława Hendzla. Partnerem filmu oraz gospodarzem jego śląskiej premiery jest firma Mokate.

17.01.2020Artykuł sponsorowany

"Psy 3. W imię zasad" [RECENZJA]. Kotlet z psa, trzeciej kategorii, pomielone razem z budą, czyli zemsta emerytów i rencistów

"Psy" Władysława Pasikowskiego to film kultowy, który zdefiniował polskie kino sensacyjne na długie lata. I gdy już wydawało się, że Franz Maurer będzie wiódł szczęśliwe życie w Nowej Zelandii, gdzie bratu sprzedał swoją bałkańską kobietę za dwie skrzynki whisky, okazuje się, że pan Franciszek jednak przebywał w polskim zakładzie karnym, z którego - jakimś cudem - wychodzi. Przeszłość do Maurera wraca wcześniej niż mógł się tego spodziewać. Oceniamy film "Psy 3. W imię zasad".

17.01.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×