"Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska". Pszczółka Maja wystartuje w Miodowych Igrzyskach [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Pszczółka Maja” to bajka, która łączy pokolenia – cenią ją zarówno dziadkowie jak i rodzice oraz ich pociechy. Po sukcesie „Pszczółki Mai. Filmu”, nadeszła pora na „Pszczółkę Maję: Miodowe igrzyska” – w kinach już 2 lutego!

Multimedia

Wielopokoleniowa jest także polska obsada dubbingowa, wśród której usłyszymy: w roli Gucia - Mateusz Banasiuk, Królowa Beatrycze - Teresa Lipowska, Sumba - Magda Różdżka, Bartosz - Jarosław Boberek.

Cudka i Kazimierz mają romans?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość.

Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

"PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA" W KINACH OD 2 LUTEGO

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×