"Ptaki śpiewają w Kigali". Zobaczcie zwiastun ostatniego filmu Krzysztofa Krauzego [WIDEO]

"Ptaki śpiewają w Kigali" to nowy film Joanny Kos-Krauze, który zrealizowała wraz ze swoim zmarłym w 2014 roku mężem Krzysztofem Krauze. Właśnie poznaliśmy polską datę premiery oraz zwiastun produkcji!

Multimedia

"Ptaki śpiewają w Kigali" do polskich kin trafią 22 września. Dzisiaj natomiast (4 lipca 2017) film ma swoją premierę na festiwalu filmowym w Karlowych Warach.

Akcja filmu rozpoczyna się w 1994 roku. To historia polskiej ornitolog, która prowadzi badania nad spadkiem populacji sępów w Rwandzie. Kiedy zaczyna się ludobójstwo, kobieta – trochę przez przypadek – ratuje młodą rwandyjską dziewczynę, córkę swojego współpracownika należącego do plemienia Tutsi.

Jakich inwestycji potrzebuje Polska?Zobacz więcej

Zabiera ją ze sobą do Polski. Po przyjeździe bohaterki są złamane i niezdolne do wpisania się w rutynę codziennego życia. Obie próbują się podnieść z tego, co przeżyły. Opowieść o przyjaźni, przebaczeniu i potędze przyrody.

Główną rolę w "Ptaki śpiewają w Kigali" zagrała Jowita Budnik. Za zdjęcia byli odpowiedzialni Wojciech Staroń, Józefina Gocman oraz - zmarły w ubiegłym roku - Krzysztof Ptak.

"PTAKI ŚPIEWAJĄ W KIGALI" W KINACH OD 2 2WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×