Puchar Świata w biegach narciarskich w TVP2 [PLAN TRANSMISJI]

Już po raz piąty TVP2 pokaże Puchar Świata w biegach narciarskich. Początek w najbliższy piątek 29.11.2013 w Kuusamo.

Multimedia

Plan transmisji w TVP2

Piątek, 29 listopada 10:25 - Puchar Świata w biegach - inauguracja 11:09 - Puchar Świata w biegach - inauguracja 12:15 - PŚ w biegach (sprint tech. klas.) - studio + transmisja + studio

Sobota, 30 listopada 9:50 - PŚ w biegach (5 km klas.) - studio + transmisja + studio

Niedziela, 1 grudnia 10:15 - PŚ w biegach (10 km dow. na doch.) - studio + transmisja + studio

Dwójka pokaże na żywo wszystkie biegi Pucharu Świata kobiet, które będą wzbogacone o rozmowy w studiu. Dodatkowo przed inauguracyjnymi zawodami, będzie można zobaczyć specjalne programy poświęcone nowemu sezonowi w biegach narciarskich. Transmisje będą także dostępne na stronie SPORT.TVP.PL.

Justyna Kowalczyk nadal jest jedną z najlepszych biegaczek na świecie. W zeszłym sezonie zdobyła co prawda w mistrzostwach świata tylko jeden medal (srebrny na 30 km stylem klasycznym), ale wygrała klasyfikację końcową Pucharu Świata, zdobywając po raz czwarty "Kryształową Kulę". Także po raz czwarty okazała się najlepsza w cyklu Tour de Ski - w sumie wygrała 6 zawodów PŚ, a 11 razy była na podium.

Puchar Świata będą komentować: Marek Jóźwik (piątek, niedziela) i Przemysław Babiarz (sobota). Towarzyszyć im będzie była reprezentantka Polski w biegach, uczestniczka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata - Bernadeta Piotrowska. Studio poprowadzą M. Jóźwik (sobota) i P. Babiarz (piątek i niedziela), a ich gośćmi będą: dziennikarz Mirosław Żukowski i doktor Robert Śmigielski, który na co dzień opiekuje się Justyną Kowalczyk. W Finlandii natomiast będzie reporter TVP Sebastian Parfjanowicz.

Komentarze

Skomentuj
  • ziombel (gość)

    ciekawe

    29.11.2013 12:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×