Pudzian pokonał Najmana w 45 sekund!

I posprzątane.

Multimedia

Nikt nie podejrzewał, że ta walka będzie trwała tak krótko. A z pewnością nie tego spodziewał się Marcin Najman, który już od wielu tygodni bardzo dużo mówił na temat pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim.

Czy to mówienie mu się opłaciło? Raczej nie. Przegrał z najsilniejszym facetem świata zaledwie po 45 sekundach obecności w ringu.

Jak Mariusz mówił wczoraj, w materiale przed programem, Najman dużo mówi, mało robi. Chyba lepszego komentarza na wczorajszy pojedynek nie trzeba. Pudzian po kilku kopnięciach Najmana zaczął okładać go pięściami. Sędzia przerwał walkę dla dobra Najmana.

Komentarze

Skomentuj
  • jolka... Jwdcw 100% (gość)

    ...kurwa obaj Polacy także szacuneczek dla nich dwoch-jebać cichych wrogów aż do łez!

    16.12.2009 20:26
  • bartas (gość)

    1) "Pudzian po kilku kopnięciach Najmana zaczął okładać go pięściami." ?!! A może raczej - Pudzian po kilku kopnięciach zaczął okładać Najmana pięściami. ? :) 2) "Sędzia przerwał walkę dla dobra Najmana." - Najman poddał się przez odklepanie ręką w matę ("Tap Out") 3) szacun dla Pudziana!!

    14.12.2009 02:48
  • gambit (gość)

    Ludzie czy wy wszyscy jesteście ślepi?? Sędzia nie przerwał pojedynku tylko Najman się PODDAŁ klepiąc ręką w matę (tzw "Tap Out") to jeszcze gorzej dla niego..... To już któryś z kolei artykuł pisany przez "znawców"...

    13.12.2009 22:11
  • KRychu (gość)

    HAHA Pudzian rozwalił Najmana w niecałe 15 sekund to nie prawda że w 45 Sam oglądałem tą walkę!!

    13.12.2009 21:15
  • To nie Capoeira (gość)

    Ludzie taki sport. Jakby z mniejszą szybkością i zaangazowaniem walczył z Najmanem to pisalibyscie ze to niedlaniego ze jest powolnym klocem. JAK KTOS PRZEKŁADA PIĘKNĄ TECHNIKE WALKI NAD EFEKTYWNOŚCIĄ NIECH OGLADA POJEDYNKI CAPOEIRY A NIE MMA !

    Ps. Takich sportowcow nam trzeba kturzy w pełni angazują sie co robią i walcza o zwycięstwo. Wiedzą ze zeby wygrac trzeba zaatakować ( czego niemozna powiedziec o Gołocie i polskiej reprezentacji w piłce nożnej )

    13.12.2009 21:09
  • gosc (gość)

    Dobrze by było gdyby ten co pisał tą relację dobrze obejrzał walkę:"Sędzia przerwał walkę dla dobra Najmana." a tak na prawdę sędzia przerwał walkę na prośbę Najmana - odklepał w deski.

    13.12.2009 20:44
  • wojtas (gość)

    Pudzian jak się za coś bierze, to robi to najlepiej jak potrafi. Najman za dużo gada, za mało robi, dostał w łeb i tyle. Tylko się skompromitował. Nigdy nie zwątpiłem w pudziana.

    13.12.2009 20:22
  • bejo (gość)

    To , że Pudzian sprał Najmana nie zmienia faktu , że nadal pozostaje debilem...

    13.12.2009 20:16
  • Artek (gość)

    Hanka twoja krótkowzroczność nie sięga powyzej długości Twojego NOSA. Kochana tej wali nikt z nich nie podjął z chęci tylko bicia się dla swojej przyjemności. Nawet sobie nie wyobrażasz co Ty byś zrobiła za tę kwotę jaką oni otrzymali za tę walkę! P.S. Kazda kobieta się puści.To kwestia tylko ceny!!!

    13.12.2009 20:09
  • hanka (gość)

    patrzę na tę jego tępą gębę i dochodzę do wniosku,że nic innego nie potrafi zrobić,co dawałoby mu taką przyjemność jak bicie drugiego człowieka z taką zaciętością i zapamiętaniem - no mięśniak i tyle.

    13.12.2009 18:27
  • Jabcok (gość)

    Pudzian doskonale pokazał co potrafi. Ciężary to codzieność, ale jak widzimy potrafi i więcej. I tak niech trzyma.

    13.12.2009 17:06
  • rado (gość)

    gdybyście wiedzieli ile koksu Pudzian wpakował w siebie przez lata.... to nie jest już ludzki organizm

    13.12.2009 15:09
  • ala (gość)

    pudzian wiedzal co robic mysle ze on tak sie leje nie tylko w ringu bo ma czym uderzyc i wiadomo ze jak sie jest takim wyjebanym to tej adrenaliny ma tez od hu i ta walka napewno mu dobrze zrobila pozdr mariusz rzadzi

    13.12.2009 13:39
  • 125 (gość)

    mam dosc gadania ze jak ktos ma 125 kg miesni to jest wolny i ociezaly hahaha smieje sie z was pudzian rules .przykro mi ze nieumiecie byc wieski idzdzcie pasc kozy na hali :)

    13.12.2009 01:54
  • Damian (gość)

    "Sędzia przerwał walkę dla dobra Najmana." Sędzia przerwał walkę bo Najman walił o matę (czyli poddał się).

    13.12.2009 00:29
  • ... (gość)

    To była naparzanka jak pod budką z piwem , żadnej "klasy"...

    13.12.2009 00:21
  • Krzyzu (gość)

    DObrze temu najmanowi niech sie nauczy kto jest mistrzem ale to była 1 walka a som jeszcze 3 przed nimi zobaczymy kto wygra pudzian dobrze mówił ze najman duzo mówi,mało robi ale widziałem tom walke przez chwile tylko łapami machali i pudzian zczoł wkoncu a najman ani razu pudziana nie walnoł PUDZIAN GÓRĄ

    12.12.2009 22:05
  • nyguss (gość)

    hmmmmm goliat ubił głupigo dawida

    pudzian za szybko załatwił sprawe bo Najmanowi nalezalo sie wieksze wpierdol za cwaniactwo

    12.12.2009 21:57
  • kristek (gość)

    najman był za madry przed walka i dobrze ze oberwał hah

    12.12.2009 21:26
  • ... (gość)

    Pudzian górą :) trochę krótka walka :( mógł go okładać dalej...