Pudzian zarabia duże pieniądze na wywiadach

Takich, których sam udziela.

Multimedia

Według "Dziennika. Gazety Prawnej" strongman bierze czasem aż 500 zł. plus VAT za opublikowaną rozmowę.

"O tym, że Pudzianowski potrafi zadbać o swoje interesy przekonał się również reporter Dziennika Gazety Prawnej. Kiedy zadzwoniliśmy do Barbary Demczuk, osoby odpowiedzialnej za kontakty siłacza z mediami, usłyszeliśmy, że możemy przeprowadzić wywiad, ale po uiszczeniu kosztów przyjazdu mistrza". Czyżby zbierał już na emeryturę? Biorąc pod uwagę to, ile wywiadów jest w stanie przeprowadzić w ciągu miesiąca, może zarobić niezłą sumę. Trochę zadziwia to, że za podróż do Łodzi Pudzian policzył sobie aż tyle pieniędzy.

Odliczając koszty dojazdu spora część zostaje dla niego. Warto płacić za uzyskanie jego opinii? **

Czytaj także:** Ustawka z "Super Expressem"? Jak nowy po operacji! U Pudziana przed Wigilią

Komentarze

Skomentuj
  • Cris

    Ma świętą rację... to nie Caritas ani czerwony krzyż żeby było za darmo...

    17.01.2010 22:37
  • Cris

    Ma świętą rację... to nie Caritas ani czerwony krzyż żeby było za darmo...

    17.01.2010 22:33
  • LISEK BDW (gość)

    Jak ma głowę to korzysta Jak politycy mają okazje to korzystają

    21.12.2009 19:31
  • nyguss (gość)

    głupi płaci mądry bierze

    21.12.2009 18:08
  • ... (gość)

    500 zł - taniocha, jak za barszcz. Śmieszne pieniądze.

    21.12.2009 17:27
  • Marcin (gość)

    500zł to po kosztach, a nie aż 500, ile sama taksówka z Łodzi do Warszawy bierze, a ile kosztuje stracona roboczogodzina Pudziana, przecież taki przyjazd to cały dzień rozsypany.

    20.12.2009 22:08
  • dudi... (gość)

    z mojego nie bierze a durni niech doi ile tylko się da

    20.12.2009 21:33
  • jugolaz (gość)

    no rzeczywiście kosi kasę na tym jak rolnik zboże. Śmieszne są te dziennikarzyny. Żal im dupę ściska że ktoś na coś potrafił zapracować i teraz nie daje się im w wała robić. Zawsze możecie zrobić ściepę i kupić fotkę od EDYCI G. ;P

    20.12.2009 21:16
  • bartas (gość)

    zna cenę popularności.. ale popularność zna też jego cenę.. :)

    20.12.2009 20:48
  • kulkosowski (gość)

    Wiecie dziennikarze oraja go co 1 minute o wywiad a co on za to ma? nic a tak to chociasz strasci te 1h na wywiad i cos zarobi pomyslcie sobie illu on dziennikarza wywiadow daje? chlopaczyna zarobi na nowe gacie chociasz

    20.12.2009 19:40
  • Gość (gość)

    Płacą 500 a zarabiają krocie jakby im się nie opłacało to by nie płacili

    20.12.2009 18:45
  • TADEK (gość)

    Aż 5OO zł !!!!. Nie rozśmieszajcie mnie. Powinien brać 5000, lub więcej. Niby dlaczego miałby to robić free? Jak wam się nie podoba to zwróćcie się do Górniakowej, ona Wam sprzeda zdjęcie dziecka za 50 tys. Nie róbcie sobie obciachu takimi wstawkami.

    20.12.2009 18:17
  • TADEK (gość)

    Aż 5OO zł !!!!. Nie rozśmieszajcie mnie. Powinien brać 5000, lub więcej. Niby dlaczego miałby to robić free? Jak wam się nie podoba to zwróćcie się do Górniakowej, ona Wam sprzeda zdjęcie dziecka za 50 tys. Nie róbcie sobie obciachu takimi wstawkami.

    20.12.2009 18:16
  • mis (gość)

    Praca jak każda inna. Dziennikarz weźmie za to pieniądze, wiec niech uwzględni koszty wytworzenia swojego dzieła. Żeby ten dziennikarz miał o czym pisać, Pudzian musiał poświęcić lata na treningi, wyjazdy, starty w zawodach, a to wszystko kosztuje i na początku nikt mu tego nie finansował. Więc teraz Mariusz odbiera "zwrot z inwestycji".

    20.12.2009 16:23
  • Daniel (gość)

    Niech zarabia, a co wam do tego? Wy na tych durnych wyskakujacych reklamach nie zarabiacie?

    20.12.2009 14:53
  • z (gość)

    juz takie glupoty w tych plotkach piszecie,ze wezcie sie moze za oranie pola,lepsze uzytek tym zrobicie.

    20.12.2009 10:36
  • x (gość)

    a