"Pułapka 2" odcinek 7. Finał sezonu! Rakowiec wraca, żeby zabić Ewę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na finał 2. sezonu "Pułapki"! Olga żyje, ale wciąż nie jest bezpieczna. Zagrożone jest też życie Ewy. Co będzie z bohaterkami serialu? Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku "Pułapki 2"!

Multimedia

"Pułapka 2" odcinek 7. we wtorek, 15.10.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Gerard (Dariusz Karoiński) pokazał Ewie (Marianna Kowalewska) materiał ze stacji informacyjnej, w którym dziennikarze mówili o śmierci Olgi (Agata Kulesza). Warski (Jerzy Radziwiłowicz) wyszedł ze szpitala na własne życzenie i pojechał do Rakowca (Jan Frycz) podejrzewając, że ma on coś wspólnego ze śmiercią jego córki. Okazało się jednak, że Olga żyje.

Dramatyczny finał śledztwa Ewy i Kamila! Olga nie żyje?! Zobacz więcej

W 7. odcinku "Pułapki" przyjaciele cudem ratują Ewę przed śmiercią. W okolicy magazynów policjanci odnajdują liczne groby ofiar Bestii. Rakowcowi w ostatniej chwili udaje się jednak uciec. Niestety, nigdzie nie ma śladów małego Stasia. Czarny (Leszek Lichota) jedzie do byłej żony przekazać jej złe wieści. Na miejscu czeka go kolejna niespodzianka! Jak poradzi sobie z szokującym odkryciem?

OGLĄDAJ nowe odcinki "Pułapki" wcześniej niż w TV!

Rakowiec przyjeżdża do domu Olgi i Ewy, żeby dokończyć to, co zaczął… Nie wie, że kobiety nie są same. Czy uda im się obronić przed niebezpieczeństwem ?

Maciej Musiał o pracy z Janem Fryczem. Jak udało mu się przełamać lody z wybitnym aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×