"Pułapka". Agata Kulesza, Leszek Lichota i inne gwiazdy na premierze nowego serialu TVN! [DUŻO ZDJĘĆ]

W czwartek, 6 września, w warszawskim kinie Iluzjon odbyła się oficjalna premiera serialu telewizji TVN pt. "Pułapka". Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć gwiazdy "Pułapki", czyli Agaty Kuleszy, ale ogromne wrażenie robiła też młoda obsada, z Marianną Kowalewską na czele! Kto jeszcze pojawił się na premierze "Pułapki"? Zobaczcie galerię!

Multimedia

"Pułapka" odcinek 1. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"PUŁAPKA" PREMIERA

"Pułapka" to nowy sześcioodcinkowy serial kryminalny telewizji TVN. Olga Sawicka (Agata Kulesza), autorka popularnych powieści kryminalnych, zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną książką. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny: zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka.

Zobaczcie zdjęcia z nowego serialu TVN z Agatą Kuleszą! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa - wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. To spotkanie spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat.

Za reżyserię "Pułapki" odpowiada Łukasz Palkowski, natomiast autorami scenariusza są Karolina Frankowska oraz Michał Godzic. Autorem zdjęć jest Marian Prokop.

Polskie seriale jesień 2018. Co oglądać jesienią w telewizji?Zobacz więcej

W obsadzie "Pułapki" znaleźli się Agata Kulesza, Marcin Czarnik, Marianna Kowalewska, Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Maria Maj, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek, Jacek Lenartowicz, Piotr Trojan, Olivia Bosowska, Malwina Dubowska oraz Patrycja Widera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×