"Pułapka". Agata Kulesza opowiada o nowym serialu TVN. Czemu zdecydowała się pracę z Łukaszem Palkowskim? [WYWIAD+WIDEO]

"Pułapka" to nowy serial telewizji TVN, którego gwiazdą jest Agata Kulesza. Mieliśmy przyjemność wizyty na planie, gdzie porozmawialiśmy z aktorką o roli, serialu oraz pracy z Łukaszem Palkowskim. Obejrzyjcie wywiad z Agatą Kuleszą!

Multimedia

"Pułapka" odcinek 1. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Olga Sawicka (Agata Kulesza), autorka popularnych powieści kryminalnych, zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną książką. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny: zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka.

Marcin Czarnik o nowym serialu TVN: "Będzie krew i humor" [WYWIAD+WIDEO]Zobacz więcej

Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa - wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. To spotkanie spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat.

"Pułapka". W końcu dobry serial od TVN? Oceniamy kryminał z Agatą Kuleszą w roli głównej!Zobacz więcej

Za reżyserię "Pułapki" odpowiada Łukasz Palkowski, natomiast autorami scenariusza są Karolina Frankowska oraz Michał Godzic. Autorem zdjęć jest Marian Prokop. W obsadzie "Pułapki" znaleźli się Agata Kulesza, Marcin Czarnik, Marianna Kowalewska, Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Maria Maj, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek, Jacek Lenartowicz, Piotr Trojan, Olivia Bosowska, Malwina Dubowska oraz Patrycja Widera.

AGATA KULESZA OPOWIADA O SERIALU "PUŁAPKA" - WYWIAD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×