"Pułapka". Agata Kulesza w nowym kryminalnym serialu TVN! Co o nim powiedziała? [TYLKO U NAS, WIDEO]

"Pułapka" to nowy kryminalny serial telewizji TVN, którego gwiazdą będzie Agata Kulesza. Podpytaliśmy aktorkę, czego będzie można spodziewać się po serialu w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Multimedia

"Pułapka" to projekt, na temat którego telewizja TVN nie jest zbyt rozmowna. Jak informuje Świat Seriali, główną bohaterką serialu jest autorka bestsellerowych kryminałów Olga Sawicka, w którą wcieli się Agata Kulesza.

Agata Kulesza w nowym kryminalnym serialu TVN! Łukasz Palkowski reżyseremZobacz więcej

"Pułapka" ma liczyć 6 odcinków i stanowić zamknięta całość. Nawet Agata Kulesza w rozmowie z nami zwróciła uwagę na długość produkcji:

To jest fajny serial, bo ma tylko sześć odcinków. Podoba mi się to, że jest skończony, ale trzeba oglądać go od początku, bo inaczej człowiek nie połapie się w tej opowieści - zdradziła nam aktorka.

Gwiazdy zachwycają na premierze filmu Pawła Pawlikowskiego! [RELACJA Z PREMIERY+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Za reżyserię "Pułapki" odpowiada Łukasz Palkowski, natomiast autorami scenariusza są Michał Godzic i Karolina Frankowska. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Krzysztof Pieczyński, Leszek Lichota, Cezary Łukaszewicz oraz Anna Smołowik.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×