"Pułapka". Kiedy premiera nowego serialu TVN z Agatą Kuleszą? Zobacz zwiastun! [WIDEO]

"Pułapka" to serialowa nowość przygotowana przez TVN na jesień 2018. W roli głównej zobaczymy Agatę Kuleszę, która wciela się w pisarkę powieści kryminalnych. Wiemy, kiedy premiera nowego serialu TVN! Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Pułapka" odcinek 1. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Jesienią 2018 na antenie TVN obejrzymy nowy serial obyczajowo-kryminalny "Pułapka". W rolę głównej bohaterki, słynnej pisarki, wcieli się Agata Kulesza. Towarzyszyć jej będą m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli - niezwykle utalentowana aktorka młodego pokolenia - Marianna Kowalewska. Poruszającą historię dwóch kobiet, których pozornie nic nie łączy, a jednak bez siebie nie przetrwają, reżyseruje Łukasz Palkowski.

Agata Kulesza w nowym kryminalnym serialu TVN! Co o nim powiedziała? [TYLKO U NAS, WIDEO]Zobacz więcej

Główną bohaterką jest Olga Sawicka (Agata Kulesza) - jedna z najchętniej czytanych pisarek powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę – intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie...

"Pułapka" to autorska sześcioodcinkowa produkcja TVN, realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem serialu został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak "Bogowie", "Belfer" czy "Najlepszy". Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop ("Listy do M.", "Miasto 44", "Belfer"). Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

Mrok, strzały i przerażona Agata Kulesza - zobacz pierwszy teaser nowego serialu TVN! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×