"Pułapka". Maciej Musiał stresował się pracą z Janem Fryczem. Jak udało mu się przełamać lody z wybitnym aktorem?

Maciej Musiał zagrał w 2. sezonie "Pułapki". Na planie serialu TVN przyszło mu współpracować m.in. Janem Fryczem, wybitnym polskim aktorem, który budzi podziw, ale również respekt. Młody aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał, że stresował się pracą z Janem Fryczem. Panowie znaleźli jednak wspólne tematy do rozmów, które pozwoliły im przełamać pierwsze lody.

Multimedia

Serial "Pułapka" powrócił jesienią na antenę TVN z drugim sezonem. W nowych odcinkach możemy oglądać m.in. Macieja Musiała, który wciela się w postać tajemniczego Artura. Na planie przyszło mu grać ze znakomitymi aktorami m.in. Agatą Kuleszą, z którą zna się również z "Rodzinki.pl".

Młody aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał, że najbardziej stresował się jednak współpracą z Janem Fryczem. Panowie znaleźli jednak wspólne tematy do rozmów, które pozwoliły im przełamać pierwsze lody.

Maciej Musiał przyłapany z Miss Polski 2018! Są parą?Zobacz więcej

W przerwach od zdjęć aktorzy dyskutowali więc na różne tematy. Jan Frycz polecił nawet Maciejowi Musiałowi książkę, na podstawie której poleciał później do Florencji. Posłuchaj, jak młody aktor wspomina współpracę z Janem Fryczem na planie serialu "Pułapka".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×