"Pułapka". Marianna Gierszewska jest w ciąży! Przyszli rodzice pokazali rozkoszne zdjęcia

Znów radość w domu Marianny Gierszewskiej (z domu Kowalewskiej), gwiazdy serialu TVN "Pułapka". Niedawno wzięła ślub, a teraz ogłosiła, że jest w ciąży! Dzidziuś ma pojawić się na świecie latem. Dumni przyszli rodzice dzielą się swoim szczęściem.

Multimedia

Marianna Gierszewska jest w ciąży

Marianna Gierszewska, znana bardziej pod panieńskim nazwiskiem Kowalewska, dała się poznać szerszej widowni w serialu "Pułapka" TVN. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów odgrywając rolę Ewy Maj, nastolatki z domu dziecka, która zmienia się i dojrzewa na oczach widzów. Aktorka przeżywa także wielkie chwile w swoim prawdziwym życiu. W październiku ubiegłego roku wyszła za mąż za Miłosza Gierszewskiego a teraz... pochwaliła się, że spodziewają się dziecka!

Marianna Kowalewska wyszła za mąż! Aktorka serialu TVN pochwaliła się zdjęciem po ślubieZobacz więcej

Nasz gang się powiększa. Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać - napisała aktorka na Instagramie zamieszczając rozkoszne zdjęcia z mężem.

Ze szczęścia Marianny i Miłosza cieszą się bliscy i fani. Na Instagramie gratulował między innymi tata Marianny Maciej Kowalewski oraz Olga Borys, oboje znani między innymi z serialu "Lokatorzy".

Tak się cieszę! Gratuluję, moi kochani - komentuje Olga Borys.

Jesteście stworzeni do dzielenia się miłością - przyznała fanka Jola.

Młode małżeństwo chętnie mówi o swoim uczuciu i dzieli się prywatnymi zdjęciami. Zobaczcie jak pięknie razem wyglądają w naszej galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×