"Pułapka". Marianna Kowalewska już po ślubie? Gwiazda serialu TVN opowiedziała o uroczystości [TYLKO U NAS]

W 2018 roku media rozpisywały się o rychłych zaręczynach i ślubie Marianny Kowalewskiej, młodziutkiej aktorki znanej z serialu TVN. Czy gwiazda "Pułapki" powiedziała już sakramentalne "tak"? W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Marianna Kowalewska opowiedziała o uroczystości, która dopiero przed nami!

Multimedia

"Pułapka" to głośny serial stacji TVN z 2018 roku. Produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej powróci z nowymi odcinkami już jesienią. W drugim sezonie serialowa Olga Sawicka zostanie uwikłana w nową intrygę kryminalną, która obudzi uśpione demony przeszłości.

Młoda, piękna i zdolna Marianna Kowalewska! Kim jest gwiazda nowego serialu TVN? [WYWIAD, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Oprócz Agaty Kuleszy, w "Pułapce" możemy również oglądać młodziutką aktorkę Mariannę Kowalewska, która wciela się w postać Ewy Maj. Aktorka, która występowała też w "Barwach szczęścia", "Rojście" oraz filmie "Nina" w 2018 roku ogłosiła zaręczyny z Miłoszem Gierszewskim. Media rozpisywały się również o ich ślubie, którego jak udało nam się jednak ustalić, jeszcze nie było.

Marianna Kowalewska o ślubie

W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Marianna Kowalewska ujawniła, że informacje o jej rychłym ślubie nie były prawdziwe.

Tak wszyscy spekulowali, że były zaręczyny, a następnego dnia już był ślub. Nie proszę Państwa, to by było za szybko — powiedziała w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Marianna Kowalewska.

Aktorka opowiedziała również o uroczystości, która dopiero przed nami. Jak będzie wyglądał ślub i wesele gwiazdy serialu "Pułapka"? Poznaliśmy pierwsze szczegóły!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×