"Pułapka" odcinek 3. Sawicka oko w oko z niebezpiecznym przeciwnikiem. Czy znowu wpadnie w pułapkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sześcioodcinkowy serial TVN "Pułapka" właśnie osiąga półmetek. Co wydarzy się w 3. odcinku "Pułapki"? Czy Czarny dopadnie Olgę i uciekającą z nią Ewę? Co jeszcze wydarzy się w bidulu? Sprawdzamy, jak zapowiada się kolejny odcinek serialu TVN!

Multimedia

"Pułapka" odcinek 3. w niedzielę, 23.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Ewie (Marianna Kowalewska) i Oldze (Agata Kulesza) udaje się uciec z pułapki zastawionej przez Czarnego (Leszek Lichota). Od teraz będą skazane tylko na siebie. Nastolatka wciąż nie umie jednak zaufać Oldze. Boi się, że pisarce zależy przede wszystkim na historii do nowej książki, niż pomoc niesłusznie oskarżonej o morderstwo nastolatce.

Zabawa dopiero się... skończyła. Poznajcie sprawcę! [KOMENTARZ PO 2. ODCINKU+SPOILERY] Zobacz więcej

Sawickiej dzięki pomocy przyjaciółki i policjantki Justyny (Joanna Kulig), udaje się jednak ukryć Ewę przed komisarzem Czarnym, który za wszelką cenę próbuje odnaleźć dziewczynę, często przekraczając przy tym swoje uprawnienia. Wydaje się, że choć przez chwilę Ewa będzie bezpieczna…

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Pułapka wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Tymczasem Kamil (Mateusz Więcławek) musi stawić czoła własnym problemom rodzinnym. Jednocześnie cały czas próbuje pomóc Ewie, narażając się przy tym na niebezpieczeństwo. Podobnie zresztą jak Olga, która szukając wskazówek dotyczących sprawy w domu dziecka, decyduje się na spotkanie z tajemniczym i niebezpiecznym przeciwnikiem.

Czy znowu wpadnie w pułapkę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×