"Pułapka" odcinek 4. Ewa i Olga uciekają z Warszawy. Czarny zostanie odsunięty od sprawy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Czarny zastawił pułapkę na Ewę i Olgę. Udało im się co prawda uciec, ale teraz muszą wyjechać z Warszawy. Czy Sawickiej uda się rozwiązać zagadkę? Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku serialu TVN "Pułapka"!

Multimedia

"Pułapka" odcinek 4. w niedzielę, 30.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Ewie (Marianna Kowalewska) i Oldze (Agata Kulesza) są skazane tylko na siebie. Sawicka, szukając wskazówek dotyczących sprawy w domu dziecka, zdecydowała się na spotkanie z tajemniczym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Na jaw wyszło to, że dyrektorka domu dziecka (Maria Maj) zabiła Zuzę (Aleksandra Włodarczyk). Dagmara (Malwina Dubowska) zginęła natomiast prawdopodobnie przez przypadek, a właściwą ofiarą miała być Ewa...

Zabawa dopiero się... skończyła. Poznajcie sprawcę! [KOMENTARZ PO 2. ODCINKU+SPOILERY] Zobacz więcej

W 4. odcinku "Pułapki" Ewa i Olga muszą uciekać z Warszawy. Na wolności jest jednak cały czas prawdziwy sprawca tragedii. Olga wie, że rozwiązanie zagadki najprawdopodobniej leży w przeszłości Ewy, dlatego decyduje się odnaleźć miejsce, w którym znaleziono dziewczynę. Pomaga jej w tym Adam (Marcin Czarnik), który naraża się na prawdziwe niebezpieczeństwo. Czy uda mu się uciec z pułapki i przeżyć?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Pułapka wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Tymczasem, komisarz Czarny (Leszek Lichota) dostaje upomnienie od przełożonego (Jacek Lenartowicz) za zbyt osobiste podejście do sprawy Olgi i Ewy. Czy wie o czymś, o czym nie wiedzą kobiety? Czy będzie w stanie odpuścić? Na jaw wychodzą wydarzenia sprzed lat, które na zawsze zmienią przyszłość kobiet.

Będzie 2. sezon? Kiedy nowe odcinki historii Olgi Sawickiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×