"Pułapka". Oliwia Bosowska - kim jest młoda i piękna gwiazda serialu TVN? Gdzie ją jeszcze można oglądać? Ile ma lat? [DUŻO ZDJĘĆ]

"Pułapka" to kryminalny serial TVN, który jest prawdziwym przebojem tej stacji. Warto jednak zauważyć, że produkcja wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego już wykreowała kilka gwiazd młodego pokolenia. Jedną z nich jest Oliwia Bosowska - kim jest młoda i piękna aktorka? Gdzie ją jeszcze można oglądać? Ile ma lat? Sprawdźcie!

Multimedia

"Pułapka" odcinek 4. w niedzielę, 30.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

OLIWIA BOSOWSKA - KIM JEST? ILE MA LAT?

Oliwia Bosowska urodziła się w 1998 roku i mieszka w Krakowie. Młoda aktorka w serialu "Pułapka" wciela się w rolę Karoli, jednej z wychowanek domu dziecka, która prześladuje Ewę (Marianna Kowalewska). Chociaż Oliwia pojawia się jedynie na drugim planie "Pułapki", to potrafiła jednak zapaść widzom w pamięć. Co ciekawe, Oliwia początkowo starała się o rolę Ewy, jednak na kolejnych etapach castingu wykrystalizowała się jej nowa postać. Widzielibyście ją w roli Ewy?

Młoda, piękna i zdolna Marianna Kowalewska! Kim jest gwiazda nowego serialu TVN? [WYWIAD, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

OLIWIA BOSOWSKA - KARIERA

Oliwia Bosowska w aktorstwie swoich sił próbuje od najmłodszych lat. W telewizji po raz pierwszy pojawiła się w serialu "Dzieciaki" (2013), jednak dużo ciekawszym doświadczeniem był udział w krótkometrażowym filmie pt. "Hycel" (2015), gdzie na planie spotkała takie gwiazdy jak m.in. Janusz Chabior czy Agnieszka Wosińska. 2015 rok przyniósł Oliwii także epizod w serialu "Ojciec Mateusz" oraz kolejny krótki metraż pt. "Wyłączamy telefony".

Ewa i Olga uciekają z Warszawy. Czarny zostanie odsunięty od sprawy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Największą popularność Oliwia Bosowska zawdzięcza serialowi "Szkoła", gdzie wcielała się w Darię Lewicką. Obecnie kariera Oliwii Bosowskiej rozwija się coraz ciekawiej - w 2017 roku zagrała tytułową rolę w etiudzie "Rita", natomiast w 2018 zagościła w serialu "W rytmie serca", "Mecenas Lenie Barskiej", a także dołączyła do obsady dwóch popularnych seriali - "Na Wspólnej" oraz "Pierwszej miłości", gdzie partneruje jej Edyta Herbuś. Obecnie też Oliwię Bosowską można oglądać w produkcji TVP "Korona królów".

"Pułapka". W końcu dobry serial od TVN? Oceniamy kryminał z Agatą Kuleszą w roli głównej!Zobacz więcej

"PUŁAPKA" - O CZYM JEST SERIAL

Olga Sawicka (Agata Kulesza), autorka popularnych powieści kryminalnych, zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną książką. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny: zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa - wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. To spotkanie spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Pułapka wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×