"Pułapka" sezon 2. Jan Frycz i Maciej Musiał w obsadzie! Wiemy, co się wydarzy i kiedy premiera!

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu TVN "Pułapka". W nowych odcinkach zobaczymy znanych już bohaterów, ale pojawią się też nowe postaci. Do obsady dołączyli m.in. Jan Frycz i Maciej Musiał. Co się wydarzy?

Multimedia

Nowe odcinki "Pułapki" już się kręcą, na ekrany powrócą gwiazdy pierwszej serii, m.in. Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek. W 2. sezonie "Pułapki" do obsady dołączą: Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodeckaja, Katarzyna Gałązka oraz najgorętsze młode nazwisko ostatnich lat – Maciej Musiał.

"Pułapka". W końcu dobry serial od TVN? Oceniamy kryminał z Agatą Kuleszą w roli głównej!Zobacz więcej

"Pułapka" - o czym był 1. sezon?

Olga Sawicka (Agata Kulesza) , autorka popularnych powieści kryminalnych, zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną książką. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny: zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa - wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. To spotkanie powoduje, że Olga wikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat.

Finał poprzedniej serii rozwiązał zagadkę pochodzenia Ewy (Marianna Kowalewska), ale pozostawił widzów z intrygującymi pytaniami: Czy Olga Sawicka w końcu zostawi śmierć męża za sobą? Co dalej z komisarzem "Czarnym" (Leszek Lichota)? Kto nadal zagraża życiu Ewy? Odpowiedzi przyniosą premierowe odcinki "Pułapki".

"Pułapka" - co wydarzy się w 2. sezonie?

Drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce – gotowa na wszystko, rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo… Czy pisarce wystarczy sił i determinacji, żeby wydostać się z kolejnej "pułapki"?

Młoda, piękna i zdolna Marianna Kowalewska! Kim jest gwiazda nowego serialu TVN? [WYWIAD, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Pułapka" to autorski pomysł TVN, serial zadebiutował na antenie stacji ubiegłej jesieni. Scenariusz nowych odcinków ponownie jest efektem pracy zespołu scenarzystów – Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Operatorem zdjęć pozostaje Marian Prokop ("Belfer"). Zmiana nastąpiła natomiast na stanowisku reżysera. Miejsce Łukasza Palkowskiego zajął Adrian Panek (laureat Nagrody dla Najlepszego Reżysera na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 2018 za "Wilkołaka"), który zadba o mroczny, kryminalny klimat serialu. Producentami z ramienia TVN są Katarzyna Czarnecka oraz Tomasz Karpiński. Prace na planie potrwają od połowy maja do końca lipca. Serial trafi na antenę TVN we wrześniu. W tym samym czasie znajdzie się on także w ofercie serwisu player.pl, który tradycyjnie już zaoferuje dla swoich abonentów prapremierę odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×