"Pułapka" sezon 2. Kulesza, Lichota, Musiał i Lubos na zdjęciach z nowych odcinków

"Pułapka" - sezon 2. autorskiego serialu TVN już od 3 września. Zobacz zdjęcia z nowych odcinków produkcji. Co się wydarzy?

Multimedia

"Pułapka" - co się wydarzy w 2. sezonie?

Drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce – gotowa na wszystko, rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo… Czy pisarce wystarczy sił i determinacji, żeby wydostać się z kolejnej „pułapki”?

"Pułapka" jak "Czarne lustro"! Twórcy pracują nad interaktywnym filmem-grą!Zobacz więcej

Do obsady "Pułapki" dołączyli: Jerzy Radziwiłowicz w roli mecenasa Warskiego, a także Anna Romantowska, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodeckaja i Katarzyna Gałązka.

"Pułapka" sezon 2. - zwiastun

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×