"Pułapka" sezon 2. Olga Sawicka po raz kolejny na tropie tajemniczej zbrodni! [ZWIASTUN]

Drugi sezon "Pułapki" zadebiutuje 3 września w TVN! Olga Sawicka ponownie zostanie uwikłana w kryminalną zagadkę. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nowych odcinków serialu. Zobacz, co się wydarzy w "Pułapce"!

Multimedia

"Pułapka" wraca na ekrany już 3 września! Nowe odcinki będą emitowane co wtorek o godz. 21:30 na antenie stacji TVN. W drugim sezonie serialu Olga Sawicka (Agata Kulesza) zmierzy się ze swoją przeszłością. Tym razem kryminalna intryga będzie związana z twórczością pisarki, bowiem na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Okaże się, że oskarżony stosuje taki sam model działania, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Olga postanowi rozwiązać zagadkę na własną rękę, sprowadzając śmiertelne niebezpieczeństwo na siebie i swoich bliskich... Czy pisarce wystarczy sił i determinacji, żeby wydostać się z kolejnej „pułapki”?

Marianna Kowalewska już po ślubie? Gwiazda serialu TVN opowiedziała o uroczystości [TYLKO U NAS]Zobacz więcej

W zwiastunie 2. serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci, które będą miały ogromy wpływ na wydarzenia kolejnego sezonu. Do obsady "Pułapki" dołączyli: Jerzy Radziwiłowicz w roli mecenasa Warskiego, a także Anna Romantowska, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodeckaja i Katarzyna Gałązka. W premierowych odcinkach serialu dowiemy się kto nadal zagraża życiu Ewy (Marianna Kowalewska), co dalej z komisarzem "Czarnym" (Leszek Lichota), a także czy Olga Sawicka w końcu zostawi śmierć męża za sobą?

"Pułapka" sezon 2. - zwiastun

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×