"Pułapka" sezon 2. Wystartowały zdjęcia do 2. sezonu serialu TVN! Kiedy premiera?

Mamy doskonałe informacje dla wszystkich fanów serialu TVN "Pułapka". Właśnie wystartowały zdjęcia do 2. sezonu produkcji! Kiedy premiera? Kogo zobaczymy w obsadzie? Sprawdźcie!

Multimedia

"PUŁAPKA 2" - KIEDY PREMIERA?

O starcie zdjęć do "Pułapki 2" poinformowała Marianna Kowalewska, która już jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych, iż otrzymała scenariusze 2. sezonu "Pułapki". Według słów aktorki, nowy sezon ma liczyć 7 odcinków.

Młoda, piękna i zdolna Marianna Kowalewska! Kim jest gwiazda nowego serialu TVN? [WYWIAD, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Szczegóły dotyczące fabuły nie są znane, ale fani mając w pamięci finał 1. sezonu zapewne pamiętają, że twórcy zostawili sobie bardzo dużą furtkę do kontynuacji. Nie wiadomo, kto stanie za kamerą "Pułapki 2". Pierwszy sezon wyreżyserował Łukasz Palkowski, jednak obecnie twórca pracuje nad serialem "Żmijowsko" dla CANAL+.

Swoje role w "Pułapce 2" powtórzą Agata Kulesza oraz Marianna Kowalewska, jednak reszta obsady jeszcze pozostaje tajemnicą. Dokładna data premiery 2. sezonu również nie jest znana, ale jeszcze pod koniec ubiegłego roku telewizja TVN zapewniała, że kontynuacja serialu na antenę trafi w 2019 roku.

"PUŁAPKA" - O CZYM BYŁ 1. SEZON?

Olga Sawicka (Agata Kulesza), autorka popularnych powieści kryminalnych, zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną książką. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny: zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa - wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. To spotkanie spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×