Pułapka

"Pułapka". Maciej Musiał stresował się pracą z Janem Fryczem. Jak udało mu się przełamać lody z wybitnym aktorem?

Maciej Musiał zagrał w 2. sezonie "Pułapki". Na planie serialu TVN przyszło mu współpracować m.in. Janem Fryczem, wybitnym polskim aktorem, który budzi podziw, ale również respekt. Młody aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał, że stresował się pracą z Janem Fryczem. Panowie znaleźli jednak wspólne tematy do rozmów, które pozwoliły im przełamać pierwsze lody.

25.09.2019Pułapka

"Pułapka 2" odcinek 2. Olga na miejscu zbrodni znajduje znajome pamiątki! Synek Czarnego zostaje porwany!

W 2. odcinku 2. sezonu serialu "Pułapka" Olga Sawicka włamie się na miejsce zbrodni, a na miejscu odnajdzie znajome pamiątki sprzed lat! Tymczasem po rozmowie Czarnego z Bestią, synek policjanta zostaje porwany! Kto odpowiada za uprowadzenie dziecka? Czy zamieszany jest w to mąż szefowej fundacji "Dla innych"? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku nowego sezonu "Pułapki"!

03.09.2019Pułapka

"Pułapka 2" odcinek 1. Olga Sawicka zeznaje w procesie „Bestii”! Tajemnicza kobieta twierdzi, że zna matkę pisarki!

Olga Sawicka w 2. sezonie serialu "Pułapka" będzie musiała zmierzyć się ze swoją własną przeszłością. W premierowym odcinku nowej "Pułapki" pisarka zostanie powołana na świadka w głośnym procesie "Bestii". Tymczasem pod jej domem pojawi się tajemnicza kobieta, która będzie twierdzić, że zna jej matkę! Co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku 2. sezonu "Pułapki"?

03.09.2019Pułapka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×