Pułapka

"Pułapka". Oliwia Bosowska - kim jest młoda i piękna gwiazda serialu TVN? Gdzie ją jeszcze można oglądać? Ile ma lat? [DUŻO ZDJĘĆ]

"Pułapka" to kryminalny serial TVN, który jest prawdziwym przebojem tej stacji. Warto jednak zauważyć, że produkcja wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego już wykreowała kilka gwiazd młodego pokolenia. Jedną z nich jest Oliwia Bosowska - kim jest młoda i piękna aktorka? Gdzie ją jeszcze można oglądać? Ile ma lat? Sprawdźcie!

30.09.2018Pułapka

"Pułapka" odcinek 3. Kim byli rodzice Ewy Maj? Co łączy komisarza Czarnego z nastolatką? [TEORIE+SPOILERY]

Jesteśmy już na półmetku serialu "Pułapka" TVN, a sprawa śmierci dziewczyn z bidula wydaje się rozwiązana. Wciąż nie brakuje jednak teorii dotyczących m.in. rodziców Ewy i Czarnego, który ściga nastolatkę. Czy dziewczyna powinna czuć się zagrożona? A może policjant chce ją tylko chronić? Oto najciekawsze teorie! Ostrzegamy przed spoilerami z 3. odcinka "Pułapki".

23.09.2018Pułapka

“Pułapka” odcinek 2. Zabawa dopiero się... skończyła. Poznajcie sprawcę! [KOMENTARZ PO ODCINKU+SPOILERY]

Drugi odcinek serialu "Pułapka" odsłonił przed widzami kolejne scenariuszowe błędy i tajemnice. Na tempo akcji w "Pułapce" nie możemy narzekać, dzieje się naprawdę dużo, ale niekoniecznie dobrego. Zabawa w kryminał szybko się skończyła, bo twórcy ujawnili tożsamość przynajmniej jednego sprawcy. Jak oceniamy 2. odcinek "Pułapki"? Czy po premierze dwóch odcinków można już stwierdzić, że "Pułapka" goni produkcje konkurencji takie jak "Rojst" i "Belfer"? Sprawdźcie!

17.09.2018Pułapka

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×