"Puls lata". Gwiazdy "Lombard. Życie pod zastaw" i "Rodzinnego interesu" poprowadzą nowy program TV Puls!

Wakacje, gwiazdy polskiej muzyki, znakomita zabawa i dwóch zwariowanych reporterów! Telewizja Puls i marka Kasztelan zapraszają na wspólny projekt marketingowy „Puls lata!”. To rozrywkowy program wakacyjny, a poprowadzą go: Dominik Dąbrowski, czyli „Beton” z serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” oraz Patryk Janas – Dawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”. „Puls lata!” – od czerwca tylko w TV Puls i PULS 2.

Multimedia

"PULS LATA"

Program rozrywkowy „Puls lata!” to 11 tygodni znakomitej zabawy w Telewizji Puls i 22 wyjątkowe relacje z wakacyjnych imprez w całej Polsce! Gwiazdy polskiej muzyki, największe hity oraz dwóch szalonych, sympatycznych prowadzących. Dominik Dąbrowski i Patryk Janas odwiedzą z kamerą miejsca, gdzie bawią się Polacy – od Wodzisława Śląskiego, przez Szczecinek i Kołobrzeg po Łódź. Specjalnie dla widzów Telewizji Puls przeprowadzą relacje z imprez i koncertów, porozmawiają z artystami sceny muzycznej i widzami – a wszystko po to, by wspólnie poczuć Puls lata!

200. odcinek nakręcony! Co wydarzy się w 5. sezonie? Jak aktorzy wspominają 2 lata pracy nad serialem?Zobacz więcej

Dominik Dąbrowski na co dzień gra policjanta „Betona” w serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”. Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 18:00, oraz w ramach sobotnich maratonów od godz. 10:00.

Patryk Janas wciela się w młodego mechanika Dawidka w serialu TV Puls „Rodzinny interes”. Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 16:00, oraz w ramach sobotnich maratonów od godz. 15:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×