"Pyszne Peru" i "Historie więzienne" - Magda Gessler w dwóch dokumentach TVN Style

Jesienna ramówka TVN Style będzie należała do Magdy Gessler! Restauratorka wyruszyła do Ameryki Południowej, gdzie nagrała dwa dokumenty - "Pyszne Peru" i "Historie więzienne".

Multimedia

Podczas wizyty w Peru, gdzie Magda Gessler realizowała zdjęcia do dokuemntu TVN Style "Pyszne Peru" okazało się, że powstało bardzo dużo ciekawego materiału, dlatego stacja zdecydowała się na dwie produkcje z udziałem restauratorki.

CZYTAJ TAKŻE:

Z FAKTÓW NA WYBORY MISS WIĘZIENIA. ANITA WERNER O SWOJEJ BRAZYLIJSKIEJ PRZYGODZIE [WYWIAD]
"OBSESJA DOSKONAŁOŚCI". MARCIN PROKOP O KULISACH NAGRANIA PROGRAMU [WIDEO]

W filmie "Pyszne Peru" Magda Gessler wędruje po peruwiańskich targach, przygotowuje i spożywa lokalne dania oraz prezentuje miejscowe przyprawy i kulinaria. Natomiast "Historie więzienne" są zapisem rozmów Magdy Gessler z Polakiem, który w peruwiańskim więzieniu odsiadywał wyrok za przemyt narkotyków. Ze względu na to, że mężczyzna jest obcokrajowcem, po zakończeniu kary, dostał ogromny rachunek za pobyt w celi. Przez to nie może wrócić do Polski, a na jego tropie jest gang narkotykowy.

Filmy wyreżyserowała Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego ds. kanałów tematycznych Grupy TVN. Emisja zaplanowana jest na jesień 2016. Przypomnijmy, że wcześniej dokumenty dla TVN Style powstawały z udziałem Jarosława Kuźniara (Rio de Janeiro), Anny Dereszowskiej (Indie), Agnieszki Szulim (Tokio), Marcina Prokopa Korea Południowa) i Anity Werner (São Paulo).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×