"Pytanie na śniadanie". Aleksander Sikora i Marzena Rogalska poprowadzą pierwsze sierpniowe wydanie! Co z Tomaszem Kammelem?

W "Pytaniu na śniadanie" zachodzą kolejne zmiany. Wiadomo już, że do grona prowadzących dołączył Aleksander Sikora. Teraz okazuje się, że już 1 sierpnia poprowadzi program w duecie z Marzeną Rogalską. Co zatem z Tomaszem Kammelem?

Multimedia

"Pytanie na śniadanie" od godz. 7:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Z grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" zniknął Michał Olszański. Pojawił się natomiast 29-letni Aleksander Sikora, który zadebiutował w tej roli w czasie majówki 2019. Towarzyszyła mu wtedy Małgorzata Tomaszewska. Teraz Sikora poprowadzi program śniadaniowy TVP2 u boku Marzeny Rogalskiej już 1 sierpnia!

Wiemy, kto zastąpi Michała Olszańskiego! Jak wypadnie jako prowadzący?Zobacz więcej

Widok Rogalskiej z Sikorą może zaniepokoić fanów pary "Rogammel", czyli Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela, którzy od kilku już lat razem prowadzą program. Uspokajamy - to nie będzie docelowa partnerka Aleksandra Sikory. Najpewniej będzie nią Monika Zamachowska, która dotychczas współprowadziła "Pytanie na śniadanie" ze zwolnionym Michałem Olszańskim.

Przypomnijmy, że Aleksander Sikora pracuje w TVP2 już od kilku miesięcy. Doświadczenie w mediach zdobywa od 10 lat. Obecnie współprowadzi też "Wakacyjną Trasę Dwójki", w czasie której razem z Mateuszem Szymkowiakiem pokazuje, co dzieje się za kulisami.

Marzena Rogalska dowiedziała się, że ma siostrę. Kim jest Agata Rogalska-Topa?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • helenn2 (gość)

    Nieprawda....jest eleganckim facetem ,az miło na Niego popatrzec i posluchac bo wypowiedzi tez sa oky...zycze powodzenia w sniadaniowce panie Aleksandrze...i dalszych postepow w karierze telewizyjnej...

    04.08.2019 21:08
  • Iza (gość)

    Pan Sikora próbuje sobie dodać męskości przez zarost i niezbyt sympatycznie wyglada ;generalnie szkoda, że tak cudownego Kammela już nie ma.Program dużo straci z tego powodu

    01.08.2019 23:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×