"Pytanie na śniadanie". Amerykański raper Snoop Dogg przypomniał wpadkę z przebitą dłonią Marzeny Rogalskiej! Jest odpowiedź Tomasza Kammela!

Pamiętacie czasy, gdy "Pytanie na śniadanie" wspólnie prowadzili Tomasz Kammel i Marzena Rogalska? Ten moment właśnie przypomniał... amerykański raper Snoop Dogg, który opublikował w sieci wideo z jedną z największych wpadek w historii "PnŚ", czyli magikiem i przebitą dłonią Marzeny Rogalskiej! Jest odpowiedź Tomka Kammela!

Multimedia

Amerykański raper Snoop Dogg przypomniał wpadkę z "Pytania na śniadanie" z przebitą dłonią Marzeny Rogalskiej! Jest odpowiedź Tomasza Kammela!

Był lipiec 2016 roku, gdy całą Polskę obiegło nagranie pewnej "sztuczki" z programu "Pytanie na śniadanie". To właśnie wtedy w studiu "PnŚ" pojawił się iluzjonista Pan Ząbek, który do swojej sztuczki zaprosił Marzenę Rogalską. Trip miał być prosty; w jednej z papierowych torebek krył się gwóźdź, który magicznie miał zniknąć w momencie uderzenia w torebkę. Niestety, coś poszło nie tak i... Marzena Rogalska nadziała swoją dłoń na gwóźdź. Nikt nie dowierzał w to, co się wydarzyło, a Rogalska płakała i zwijała się z bólu.

Nagranie szybko rozpowszechniło się po Polsce, ale niedługo później stało się też viralem na całym świecie! Teraz niechlubne nagranie otrzymało drugie życie, ponieważ w swoich mediach społecznościowych opublikował je jeden z najpopularniejszych raperów na świecie, Snoop Dogg.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ile ma lat? Czym się zajmuje?Zobacz więcej

Co ciekawe, w komentarzach pod wideo głos zabrał Tomasz Kammel, który napisał:

To było straszne. Wielu ludzi twierdziło, że to nie wydarzyło się naprawdę i głupio się z tego śmiało. A prawda jest taka, że ta sytuacja miała miejsce i tamta kobieta mocno się zraniła. Mam pewność, bo w tamtym momencie stałem między nimi. Złe wspomnienie.

Pamiętacie tę sytuację?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Diana (gość)

    Tamta kobieta haha braci panie Tomku

    14.08.2022 17:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×