"Pytanie na śniadanie". Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak nową parą prowadzących w programie śniadaniowym TVP2?

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"? Media donoszą, że już wkrótce w nowych rolach zobaczymy Edytę Herbuś i Mateusza Szymkowiaka. Sprawdzą się jako gospodarze programu śniadaniowego TVP2?

Multimedia

Niedawno do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączył Aleksander Sikora, który u boku Moniki Zamachowskiej zastąpił zwolnionego niespodziewanie Michała Olszańskiego. Teraz mówi się, że po wakacjach nową parą prowadzących będą Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak!

Kim jest Aleksander Sikora - nowy prowadzący programu śniadaniowego TVP2?Zobacz więcej

Tancerka i prezenter znają się i mieli już okazję pracować razem. Prowadzili wspólnie m.in. konkurs OFF Fashion w Kielcach, a w niedzielę, 11 sierpnia wystąpili razem na scenie podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej.

Co ciekawe, Edyta Herbuś dostała już kiedyś propozycję prowadzenia "Pytania na śniadanie". Mateusz Szymkowiak jest związany z programem już od kilku lat. Zwykle robi relacje show biznesowe lub reportaże kulturalne, próbował także swoich sił jako prowadzący. Czy razem z Edytą Herbuś dołączy do stałych gospodarzy? Przekonamy się wkrótce!

Jacek Rozenek w "Pytaniu na śniadanie" opowiedział o udarze. Jak teraz się czuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • maja (gość)

  Nie wydaje się aby ta para zchwyciła. Najlepsi byli Zamachowska i Olszański ale to już przeszłość. Szkoda.

  13.08.2019 15:02
 • Wiatr (gość)

  Niech wróci Tomek Kamel bo on jest super prowadzącym

  13.08.2019 14:20
 • doc. Duraj (gość)

  Herbuś ma dobry warsztat zawodowy, więc decydent zatrudnił ją po zbadaniu i sprawdzeniu jej umiejętności. Ale Szymkowiak czym się wykazał tego nie wiadomo.

  13.08.2019 13:20
 • Jurkiewicz Halina (gość)

  Bardzo mi przykro, ale bardzo lubię Pana Olsztyńskiego i jego programy które prowadziła z Zamachowska.Oni są naturalni i przyjemnie się ich słucha

  13.08.2019 12:17
 • AA (gość)

  Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak świetnie sprawdzili się w roli prowadzących drugi dzień festiwalu muzyki tanecznej w Kielcach. fajnie by było ich zobaczyć w roli prowadzących PNŚ. Sam festiwal rewelacyjny.

  13.08.2019 11:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×