"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska świętuje 6. rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane zdjęcia. Tak wyglądała

Ida Nowakowska i Jack Herndon świętowali niedawno 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda TVP pochwaliła się w sieci nowymi fotkami z uroczystości, które dotąd nie były nigdzie opublikowane. Zobaczcie, jak Ida Nowakowska wyglądała w dniu ślubu.

Multimedia

Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Idy Nowakowskiej w sieci. Co za kreacja!

Ida Nowakowska w czerwcu 2015 roku poślubiła Amerykanina Jacka Herndona, którego poznała na studiach w Los Angeles. Para obchodziła niedawno 6. rocznicę ślubu. Prowadząca "Pytania na śniadanie" wróciła wspomnieniami do tego dnia i pokazała w sieci niepublikowane dotąd zdjęcia z ceremonii.

Znamy się już 11 lat… ale w tym roku zakochałam się w swoim mężu jeszcze bardziej… a nie wiedziałam, że jest to możliwe. Codziennie imponuje mi tym jak pięknie potrafi połączyć wymagającą pracę z byciem super tatą. Mówi: „To moja nowa pasja….” Myślisz, że o człowieku wiesz już wszystko, a tymczasem okazuje się ze zostawił jeszcze takiego asa w rekawie! - napisała na Instagramie gwiazda TVP.

Ida Nowakowska i Jack Herndon świętowali 6. rocznicę ślubu we trójkę. Przypominamy, że Nowakowska w maju br, urodziła swoje pierwsze dziecko. Prezenterka i jej mąż przywitali na świecie chłopca.

Zobacz zdjęcia ze ślubu Idy Nowakowskiej w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×