"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan odpowiada hejterom krytykującym jej biust! "Wstyd mały, szczekający piesku"

Izabella Krzan jest na luksusowych wakacjach na Malediwach, ale smak życia odbierają jej internetowi hejterzy, którym nie podoba się... jej biust. Gwiazda TVP postanowiła im odpowiedzieć. Sprawdź, co powiedziała!

Multimedia

Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, który otworzył jej drogę do kariery w showbiznesie. Zaczynała jak prowadząca "Koła fortuny", a obecnie jest jedną z największych gwiazd TVP. Jak każda gwiazda, musi jednak zmagać się z internetowym hejtem.

Celebrytka wypoczywa obecnie na słonecznych Malediwach. Ostatnio wstawiła zmysłowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Większość fanów była zachwycona, ale znaleźli się także tacy, którzy stwierdzili, że Krzan ma... za mały biust i zasugerowali jej nawet operację powiększenia piersi.

Gwiazda TVP postanowiła odpowiedzieć hejterom. W swojej wypowiedzi zasugerowała im m.in. zapoznanie się z pojęciem body positivity, a nienawistnych obserwujących nazwała "małymi, szczekającymi pieskami".

No pewnie, niech wszystkie kobiety, które nie mają wymiarów 90-60-90, co najmniej 175 cm wzrostu, szerokich bioder, płaskiego brzucha, dużego biustu, długich, gęstych włosów, równego i białego zgryzu - najlepiej zamkną się w domu i nie pokazują. Wstyd droga Pani/drogi Panie/mały, szczekający piesku, bo w końcu ciężko rozszyfrować, kto się kryję za fake’owym profilem. Polecam zapoznać się z definicją body-positivity.

Izabella Krzan zamierza rozwijać swoją wokalną karierę? Zostanie piosenkarką?Zobacz więcej

Krzan zauważyła także, że jeśli poddałaby się operacji, to również nie uniknęłaby hejterów:

Gdybym miała powiększony biust, osoby narzekające na wielkość moich piersi napisałyby: "O! Zrobiła sobie cycki i teraz świeci!". Jak to się mówi, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Polecam korzystanie z życia i zaprzestanie czerpania przyjemności z obrażania ludzi... albo od razu rozmowę z psychologiem.

Komentarz pięknej gwiazdy TVP spotkał się z pozytywną reakcją fanów. A wy zgadzacie się ze słowami Izabelli? Dajcie znać w komenatarzach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dziadek 75 lat (gość)

  Izuniu tu dziadek andrzej 185 cm ci ktorym przeskadza nasz wzrost cierpia na zespol kurdupla

  23.05.2021 11:02
 • Tadek (gość)

  Zgadzam sie z komentar,em Pani Izabeli♥️♥️♥️

  28.03.2021 07:48
 • Zenek (gość)

  Zazdroscicie jeden z drugim? Nigdy nie wrzucaliście swoich zdjęć z Egiptu fajfusy za 3 grosze? Pewnie tylko z brzuszyskami wielkimi od piwska i pozdrowieniami dla tesciowej, ktora zafundowala. Jest młoda i ładna - ma siedzieć w piwnicy do emerytury? Idioci.

  28.03.2021 04:28
 • POLAK KTÓRY KOCHA TEN KRAJ (gość)

  skąd tyle jadu w tym polskim społeczeństwie czasem mi się wydaje że jestem w jakimś dzikim bez cywilizacji kraj jeśli jesteś jeden z drugim polakiem to wstyd co piszesz.

  27.03.2021 13:53
 • Szacunek i godność (gość)

  Radze pani więcej ,,POKORY" i szacunku do drugiego człowieka . Jak napisali prawdę o pani to są dla pani szczekającym pieska mi . PRAWDA BOLI 😅😂😁..........

  27.03.2021 12:13
 • Pokora (gość)

  Jak pojechała odpoczywać to cały świat musi o tym wiedzieć ?.....Te wszystkie celebrytki nie mają szacunku same dla siebie .😁 Czy one nie umieją nic innego robić ? ...tylko pokazywać się rozebrane?.......Tak właśnie robi się sławna 😅Akurat tej pani nie lubię jest brzydka i zrozumiała . Pieski szczekającym jest pani .

  27.03.2021 12:05
 • Pokora (gość)

  Jak pojechała odpoczywać to cały świat musi o tym wiedzieć ?.....Te wszystkie celebrytki nie mają szacunku same dla siebie .😁 Czy one nie umieją nic innego robić ? ...tylko pokazywać się rozebrane?.......Tak właśnie robi się sławna 😅Akurat tej pani nie lubię jest brzydka i zrozumiała . Pieski szczekającym jest pani .

  27.03.2021 12:03
 • Joo (gość)

  pani Izabello jest pani popularna osoba w kraju dlaczego taka prowokacja ? Chce byc Pa i bardziej popularna? zapewniam, ze nie tedy droga!!!!!!

  27.03.2021 11:55
 • Wroz ty pedale zamknij pizdę (gość)

  Wroz ty pedale zamknij pizdę

  27.03.2021 11:40
 • KRZYSIEK (gość)

  PANI IZABELO I TAK TRZYMAC A TE OSZOLOMY TO SAME CIECIE

  27.03.2021 11:21
 • Lola (gość)

  Niech nie przesadza pokazuje się publicznie więc musi się liczyć także z krytyką,oni ja obrażają ale sama nie jest lepsza,wiele znanych osób wyjeżdża na wakacje a nie wrzuca wszystkiego

  27.03.2021 11:21
 • Rysiek (gość)

  PANI IZABELO NIE ZWRACAJ PANI NA OSZOLOMOW BO TO CI CO NIC W SPODNIACH NIE MAJA I NIE WIDZA POCO IM TO POTRZEBNE

  27.03.2021 11:17
 • Gfggdncnghcj (gość)

  HysbmdjgjgygkcpdnlmddcnHcjgigiucivckshchdrgcnzgxgbgttchhgytvFvchdff5djydhFvsvpdmendgghhgvhdnvnidnvvkgnishhcjDvffhgvkcjcbckcofhcjh

  27.03.2021 11:12
 • wróż maciej (gość)

  Jebać ją, kolejną cwelabrytke z kurwizji. Ten co ją tak promuje, że jest wszędzie, przestanie ją pompować bo mu się chrzanowa znudzi lub znajdzie sobie młodszą, ładniejszą kukłę z większym cycem to i chrzanowa, koń z wielką stopą zniknie z tivi.

  27.03.2021 10:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×