"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan szczerze wyznaje: Jeszcze nie mogę się równać z Marzeną Rogalską, ale mam nadzieję, że widzowie mnie polubią. Jak wspomina swój debiut w "PnŚ"?

Odejście Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej dla wszystkich było ogromnym szokiem. Widzowie uwielbiali Marzenę Rogalską, która wraz z Tomaszem Kammelem tworzyła jedną z najbardziej lubianych par w programie "Pytanie na śniadanie". Po odejściu Rogalskiej, u boku Tomka Kammela pojawiła się Izabella Krzan.

Multimedia

Izabella Krzan to jedna z twarzy Telewizji Polskiej. Piękna 26-latka od kilku lat związana jest z TVP, gdzie w ostatnim czasie mogliśmy podziwiać ją m.in. w programie "Koło fortuny".

Teraz przez byłą Miss Polonia nowe wyzwania zawodowe; Izabella Krzan otrzymała możliwość debiutu jako współprowadząca "Pytanie na śniadanie", gdzie u boku Tomasza Kammela zastąpiła Marzenę Rogalską. Dla młodej gwiazdy TVP jednak nie był to łatwy debiut, ponieważ dowiedziała się o nim... kilka godzin przed planowanym wejściem na antenę!

Izabella Krzan pokazała się bez makijażu! Piękna prezenterka wspomina swój debiut w śniadaniówce TVP! Bardzo się stresowała?Zobacz więcej

Stres był ogromny, naprawdę przeogromny. Dowiedziałam się o godzinie 18 we wtorek, gdzie w środę był ten debiut. Byłam przerażona - powiedziała nam Izabella Krzan.

Izabella Krzan jest świadoma, że zastępstwo za Marzenę Rogalską to naprawdę wysoko postawiona poprzeczna. Tak byłą prowadzącą wspomina Krzan, szczerze wyznając:

Sytuacja cała z Marzenką Rogalską, którą darzę ogromnym szacunkiem, była trudna. Wiem, że na razie nie mam co się z nią równać, bo to jest fantastyczna kobieta z ogromnym doświadczeniem i ogromną wiedzą, której ja, jako 26-latka, jeszcze nie posiadam. Ani takiego doświadczenia. Ale każdy z nas zaczynał i każdy z nas był młodym człowiekiem, który tej wiedzy nie posiadał. Wierzę, że ludzie mnie polubią, a ja zrobię wszystko, aby tę wiedzę jak najszybciej nadrabiać.

Polubiliście już Izabellę Krzan w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bogusła (gość)

  Czy prezes TVP weźmie pod uwagę opinie telewidzów?Podejrzewam że ,,dzięki" tej kobiecie oglądalność spadnie.

  02.04.2021 22:27
 • bunda (gość)

  nie wiem dlaczego Iza Krzan jest tak promowana. Jest beznadziejna. Narzuca się swoją osobą wszędzie. Brzydko mówi. Głośno i przez nos. Intonacja fatalna. Przestałam oglądać Koło Fortuny, bo wtrąca się Norbiemu, który jest kulturalny i sympatyczny. Niech odkrywa te literki, ale program niech prowadzi Norbi, bo robi to, po prostu, dobrze i nie da się go nie lubi. Druga osoba do prowadzenia jest niepotrzebna, po prostu., W Pytaniu na śniadanie jest denerwująca. Współczuję Tomkowi Kammelowi. Czy naprawdę nie ma jakiejś fajnej miłej, inteligentnej, z poczuciem humoru, nie narzucającej się swoją osobą dziewczyny? Naprawdę fonetyka i sposób mówienia Izy Krzan jest nie do przyjęcia. Kto ją tak promuje? Nawet zaczęła śpiewać. To jest żenujące, naprawdę. Jaka to melodia też już nie da się oglądać z powodu coraz niższego poziomu występujących tam artystów. To się zrobiła taka scena dla amatorów, których nikt słuchać nie chce. Poza nielicznymi wyjątkami. Jestem przekonana, że "słupki" Panu Kurskiemu spadają, albo mam zbyt dobre wyobrażenie o poziomie odbiorców. I jeszcze jeden program "to był rok". I znowu męcząca i denerwująca Iza Krzan. Lubię ten program, ale z nią nie da się oglądać, po prostu, Nie wiem. Może tylko ja mam na nią alergię. Nie podoba mi się. Musi dużo się uczyć, ale żeby o tym wiedzieć, pokora jest wymagana, a tej jej, chyba, brak. Wydaje się być bardzo zadowolona z siebie. Anna Mucha była znacznie lepsza. Inteligenta, naturalna i z poczuciem humoru, chociaż czasem też zbyt wyrazista i powtarzalna...

  18.03.2021 19:45
 • Marian (gość)

  Oglądam PNS, kiedy prowadzi p.Wolny, p. Ida, p. Nowicki,p. Tomaszewska. Krzan jest beznadziejna.Jej monotonny ton, ubogie słownictwo nie zachęcają do oglądania programu.

  14.03.2021 20:17
 • Misia (gość)

  Iza do bani po prostu tragedia sztuczna brak klasy nawet nie wiem z jakiej okazji była miss bo jak dla mnie to żadna zniewalajaca uroda jak co niektórzy się tak zachwycaja chyba w życiu nie widzieli ładnych dziewczyn A są ich tysiące co dzień na ulicach można zobaczyć

  09.03.2021 04:53
 • Klaxon (gość)

  Krzan ty możesz jedynie równać się z tym pokurczem - cichopek, obie chrzanicie bez ładu i składu, a to, co cię od pokurcza odróżnia to jest rozmiar twoich wielkich stóp, jak u yeti.

  08.03.2021 19:53
 • Kaja (gość)

  Przyznaję Iza to tragedia i porażka nie da się oglądać w żadnym programie a szkoda bo niektóre są fajne i lubiłam oglądać ale teraz przestałam po prostu się męczę

  08.03.2021 18:24
 • Elton (gość)

  Ta Pani niech idzie na jakieś przeszkolenie.Brak dykcji i sztywna,sztuczna , żenada Wstyd

  05.03.2021 10:56
 • Ewa (gość)

  Krzan musi iść do logopedy i zrobić korektę nosa, tragedia, kto ją dopuściła do prowadzenia, nie dorównuje Kammelowi do pięt, żenada i wtopa....

  05.03.2021 10:24
 • Zuza (gość)

  Iza Krzan ma beznadziejną dykcje ,trudno ją zrozumieć, mówi przez nos jakby miała wieczny katar. Beznadziejna

  05.03.2021 10:06
 • Jola (gość)

  Tomasz Kammel przy Izie wygląda na jej tatusia.. postarzał się. Iza Krzan dotychczas zbierała oklaski za urodę..... nadszedł czas by została doceniona za inne zalety..

  04.03.2021 09:36
 • Ona miss mogła zostać, bo potrzebowała do tego tylko wyglądu. Niestety poza wyglądem niczego przyciągającego w niej nie ma (gość)

  .

  04.03.2021 06:42
 • Sylwia (gość)

  Jej głos i dykcja są tragiczne.. Wydaje się sympatyczna ale za razem sztuczna

  04.03.2021 06:40
 • Ulina (gość)

  Pani Krzan nigdy ale to przenigdy nie dorówna naszej kochanej Marzence. Jak dla mnie która oglądała PnŚ z wielką przyjemnością zostało mi tylko oglądać w te dni kiedy jest Wolny i Ida. Ostatecznie Kamil stracił bardzo dużo na odejściu Marzenki.Szkoda.

  03.03.2021 22:15
 • mada (gość)

  A Krzan nie pyskata??? Takiego szczekajacego bełkotu jeszcze nie slyszałam!!!

  03.03.2021 20:24
 • **** (gość)

  Dykcja , przegroda nosowa do wymiany .Ciężko tą Panią zrozumieć .......

  03.03.2021 13:15
 • edek (gość)

  dobnrze,ze w koncu wymienili ta pyskata babe.Juz ogladac jej sie nie chcialo

  03.03.2021 11:11
 • Elinka (gość)

  Koniecznie lekcje dykcji ,modulacji głosu....inaczej nic z tego nie bedzie.Nie życzę źle ale drażni mnie Przecież jest tyle fajnych osób dlaczego ta osoba.Na siłę robi się z niej prowadzącą i dziennikarkę.Nie wiem czy chciałabym żeby o mnie mówili zatkaj dziura bez odpowiedniego wykształcenia.

  03.03.2021 09:42
 • Anonimowa (gość)

  Pani Iza jest bardzo milą osobą niewiem czemu wszyscy jej się czepiają zazdrość czy co

  03.03.2021 09:38
 • Maniek 24 (gość)

  Najlepsza śniadaniówka w tv

  03.03.2021 06:11
 • Bogna (gość)

  Iza Krzan mówi przez nos i ta mowa jest niewyraźna i to mnie denerwuje.Dlaczego nikt na tę jej mowę nie zwraca uwagu?.Poza tym jest to osoba sztuczna.

  03.03.2021 00:17
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×