"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan tańczy na balkonie w mocno wyciętym kostiumie! Fani zachwyceni!

Izabella Krzan to bardzo atrakcyjna kobieta, a fani często zachwycają się jej urodą i figurą. Teraz opublikowała wideo, na którym tańczy na balkonie w mocno wyciętym kostiumie! Internauci są po wrażeniem!

Multimedia

Izabella Krzan znowu zachwyca!

Izabella Krzan ostatnio stała się prawdziwą gwiazdą - występuje w "Pytaniu na śniadanie", "Kole fortuny" i w programie "To był rok!". Na Instagramie ma również sporo obserwatorów, więc chętnie dzieli się z nimi swoimi zdjęciami, które zawsze przykuwają uwagę.

Były zapaśnik, tancerka i autorka książek. Kim są gwiazdy Telewizji Polskiej? Zobacz więcej

Teraz była Miss Polonia i prezenterka opublikowała wideo, na którym prezentuje nienaganną figurę! Izabella Krzan tańczy na nim na balkonie, w mocno wyciętym kostiumie, co zachwyciło jej fanów! Oto niektóre z ich komentarzy!

Piękne widoki i cudownie wyglądasz

Wspaniale ❤️❤️❤️👏

Wow! Wow! Wow! 😍

Przepiękna❤️

Tylko skrzydeł brak 🦋🌟🦋

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Olga (gość)

    Nie nazwała bym tego tańcem, bez przesady.

    20.04.2021 21:09
  • Ewa (gość)

    Z przodu decha z dyłu decha co ona chce pokazać boj się o posade to dupe pokazuje

    18.04.2021 07:02
  • Ccccc (gość)

    Na tym balkonie to jak strach na wróble, za grosz roxumu

    13.04.2021 13:18
  • Sylwia (gość)

    Już dosyć z pokazywaniem tej dziewuchy, ma ,,parcie na szkło,, w telewizji śniadaniowej wszystko psuje nie nadaje się do miczego

    13.04.2021 13:08
  • Basia (gość)

    No robi się na gwiazdę

    13.04.2021 06:44
  • Jożin (gość)

    Tyłek ma wyżej barierki niech uważa żeby nie wypadła

    12.04.2021 22:12
  • Crack (gość)

    ,,Wycieta" to ona zostala mocno w glowe ze sie publicznie obnaza

    12.04.2021 20:52
  • Bb (gość)

    Dziewczyna ma ładną buzię, ładny uśmiech ale to wszystko. Ot zwykła laska

    12.04.2021 19:19
  • Hycel (gość)

    czy ktoś interesuje się tym barachlem z końskim ry.jem

    12.04.2021 15:36
  • Agata (gość)

    Przesada tyle jest pięknych dziewcząt, ta ma tupet powinna zniknąć bo to żadna pieknosc

    12.04.2021 14:50
  • Graszka (gość)

    Nie wiem co ludzie w niej widzą. Nos garbaty, sepleni, brak akcentu. Norbi powinien przestać przeszkadzać ludziom, którzy myślą /w Kole Fortuny/,oraz tytułowa przez Ty. Brzydko!!!! 👎👎👎

    12.04.2021 10:36
  • Zz (gość)

    Ma gębę jak zapalniczka

    12.04.2021 09:34
  • Chrzan lepiej żeby żeby zmieniono ją jako prowadzącą bo sepleni i nic nie można zrozumieć (gość)

    Chrzan powinno zmienić jako prowadzącą sepleni i nie można ją zrozumieć

    12.04.2021 00:19
  • ***** *** (gość)

    Chrzan znowu ona, ileż można o tym koniu 4 litery zawracać.

    11.04.2021 20:48
  • Henryk (gość)

    Do władz TVP, my seniorzy starego portfela prosimy o to, aby p.Chrzan nosiła zdecydowanie dłuższe spódniczki. Kilku naszych kolegów skończyło w szpitalu na skutek bolesnego wzwodu prącia.

    11.04.2021 20:39