"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan wyznała miłość chłopakowi. Pokazała mnóstwo romantycznych zdjęć

Izabella Krzan jest zakochana. Serce prowadzącej "Pytania na śniadanie" skradł przystojny Dominik. Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają. Modelka w dniu urodzin swojego ukochanego opublikowała w sieci serię romantycznych zdjęć.

Multimedia

Izabella Krzan pokazała chłopaka

Od dłuższego czasu spekulowano, że Izabella Krzan znowu jest szczęśliwie zakochana, ale dopiero niedawno modelka i gwiazda Telewizji Publicznej potwierdziła, że jej serce rzeczywiście jest już zajęte. Wybrankiem Izabelli Krzan jest Dominik, z którym sporo ostatnio podróżuje. Izabella Krzan w Dzień Kobiet 2021 opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochany. -ROKujemy - podpisała fotkę z partnerem. Wygląda na to, że ich miłość kwitnie już od roku.

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. Czymś naturalnym i oczywistym jest dla mnie, że jeżeli na swoim prywatnym koncie na Instagramie pokazuję swoje życie, to Dominika nie może tam zabraknąć - tłumaczyła swoim fanom na Instagramie.

Natalia Gryglewska została najpiękniejszą Polką 2020 roku! Skąd jest i ile ma lat?Zobacz więcej

W lipcu br. modelka świętowała urodziny ukochanego. Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie serię romantycznych zdjęć.

Mój ulubiony człowiek i najlepszy przyjaciel obchodzi dzisiaj 29 urodziny. Bądź zdrowy, a z resztą sobie poradzimy. PS. Lola Cię mocno kocha. Ja też - napisała.

Zobaczcie w galerii, jak wygląda ukochany Izabelli Krzan.

Zobacz galerię

Kim jest Dominik - chłopak Izabella Krzan?

Dominik i tak jak jego ukochana uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas. Partner Izabelli Krzan pochodzi z rodziny artystycznej. Ojcem Dominika jest Grzegorz Kowalski, rzeźbiarz, twórca instalacji, pedagog i krytyk sztuki. Brat Krystian prowadzi w Warszawie pracownię projektową, współpracuje z wiodącymi producentami mebli w kraju i za granicą. Sam Dominik również zajmuje się projektowaniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    No WTVN to dopiero prezencja. Zwłaszcza jednej z prowadzących. Czlowiek męczy się od samego patrzenia 😩😩😩😩

    11.07.2022 17:57
  • Ania (gość)

    To Krzan to głos ma jak facet i mówię wam, że to jest facet. Od dawna nie oglądamy już tv 2 śniadaniowymi, jak widzimy ta debilkę to kanał trzeba zmienić. A jakie to ciemne, jak się odezwie to trzeba tv wyłączyć. Wstyd dla stacji.

    30.06.2022 17:37
  • Spokojny (gość)

    Ale debile.iikompleksiaki

    23.02.2022 16:51
  • Ewa (gość)

    Iza spoko jest mogłaby troche mniej zarozumiala być. Ale lubię ja

    01.01.2022 15:28
  • Tadi (gość)

    Brzydka...są piękniejsze i mądrzejsze... Nie lubiana...a PnŚ...najlepiej prowadzi p.Ida Nowakowska...piękna i mądra...

    29.09.2021 12:38
  • Sympatyk (gość)

    Zgadzam sie z poprzednimi komentarzami. Ta Pani nie powinna prowadzić jakichkolwiek programów w telewizji. Jej osoba to taka obraza dla widza :)))

    23.07.2021 16:39
  • Nina (gość)

    Iza krzan piękna urodziwa życzę jej wszystkiego dobregodziewczyna jakich mało teraz i madra

    22.07.2021 01:37
  • Oli (gość)

    Nie jest wcale taka piękna,na dodatek ma brzydki głos.Są piękniejsze i mądrzejsze.Po co tak się nią zachwycać.Nie ma czym...!!!!!!!!

    21.07.2021 09:29
  • widz (gość)

    Amatorzy, nieprzygotowani do pracy w telewizji nie powinni prowadzić programów. Kiedyś by to nie przeszło, żeby ktoś bez przygotowania, szkoły i poprawnej dykcji dostał etat w telewizji. Ani prezencji ani obycia. Uroda rzecz względna. Od prezentera oczekuje się więcej niż podpierania się i pokazywania zębów. I ta prywata na ekranie. Widza nie interesuje co pani Iza je, czym się smaruje itp. Czy nie ma innych ludzi? Wszędzie te same twarze. Proszę dajcie kogoś nowego, świeżego kto nie będzie gwiazdorzył ale prowadził program.

    20.07.2021 08:06
  • Alicja (gość)

    Ludzie, skąd w was tyle nienawiści????

    15.07.2021 14:54
  • Art (gość)

    Zgadzam się, że ta Pani to telewizyjna pomyłka. Prezenterką jest okropną, uroda miała chyba pomóc, ale niestety to nic nie daje. Dykcja obrzydliwa, wiecznie nos zapchany, obojętnie czego dotyczy temat to Pani śmieje się nie wiadomo z czego. Myśli, że ciagle na wybiegu jest. Uroda też wątpliwa, ładna ale czy przyciągająca spojrzenia? Raczej wątpię. A TVP obsadzaniem tych modeleczek w poważnych zawodach idealnie pokazuje swój stosunek do roli kobiety w społeczeństwie. W głowie nie musi być nic, byleby wyglądała. Coś okropnego.

    15.07.2021 14:47
  • Nostradas (gość)

    Ta pani ,to telewizyjna pomyłka.Amatorszczyzna ,wątpliwy poziom intelektualny, co widać w prowadzonych programach..Po prostu żenada.Proponuję prowadzenie lokalnych dożynek, imprez w remizie.W normalnych czasach telewizja dla tej pani była by nie do osiągnięcia. Ale teraz ,to czas na brak talentów.

    29.05.2021 08:56
  • iza (gość)

    jest moja imieniczka i trzymam za nia kciuki przede wszystkim ta dziewczyna wie czego chce chce pracowac osiagac cel a ze jest madra prezentacyjna i pracowita i tylko dzieki temu osiagnie swoj cel zycze jej wszystkiego dobrego

    05.04.2021 08:21
  • Ciekawe co na to Kurzajewski (gość)

    Ble

    12.03.2021 23:50
  • Ina (gość)

    A co Ona nas obchodzi...!!!!!

    11.03.2021 16:14
  • Discopolo (gość)

    Kto to ? Nie znam jej

    11.03.2021 12:25
  • Sław (gość)

    same debile tu i pojeby zazdroszczą pani Izabeli

    10.03.2021 16:39
  • Docent Furman (gość)

    No nie wiem czy Dominik kopnie Izę w tyłeczek jak ją wypompuje... Ta laska jest nietylko bardzo ładna i seksowna ale i nadziana jak dobra kasza skwarkami... Ja tam gdybym miał taką dziewczynę to bym się trzymał jej rękami i nogami... No chyba, że jest głupia i próżna jak typowa celebrytka telewizyjna...

    10.03.2021 12:22
  • Komandos (gość)

    Mam Izę chrzan tam gdzie słońce nie dochodzi i jej chłopaka też!

    09.03.2021 20:29
  • Cyk cyk (gość)

    Niech se chłop porucha, będzie mógł się chwalić na imprezach, że pompował tą z koła fortuny...a później i tak ją kopnie w zadek.

    09.03.2021 17:16