"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan z ekspertką masowała piersi w programie TVP. Na antenie padły skandaliczne słowa!

Izabella Krzan coś nie ma ostatnio dobrej passy w "Pytaniu na śniadanie". Jakiś czas temu zaliczyła wpadkę w trakcie rozmowy o zwyczajach pingwinów cesarskich. Teraz wzięła udział w ćwiczeniach z masowania piersi. Słowa ekspertki, która wprowadzała ją w "tajniki masażu" wywołały mnóstwo kontrowersji.

Multimedia

Izabella Krzan z ekspertką masowała piersi w programie TVP

Niedawno w programie "Pytanie na śniadanie" poruszono temat ćwiczenia piersi dla zdrowia, aktywacji libido, radości i harmonizacji ciała. Izabella Krzan w kobiecym kąciku rozmawiała z terapeutką ciała, Katarzyną Anną Mołas o wpływie masażu, który ma według niej zapobiegać torbielom, zastojom i rakom piersi. Zaproszona do studia ekspertka przyznała również, że 360 obrotów może doprowadzić do tego, że nie będzie menstruacji, to był sposób na antykoncepcję naturalną - nie jestem zwolennikiem tego, jestem zwolennikiem harmonizowania, czyli 36 do 70 obrotów - tłumaczyła na wizji Mołas.

Izabella Krzan zaliczyła wpadkę na wizji. Pingwiny cesarskie pogrążyły piękną modelkę!Zobacz więcej

Kontrowersyjna wypowiedź ekspertki wywołała skandal! Głos w sprawie zabrał już specjalista, który zwraca uwagę na zagrożenia płynące z wyemitowanego na antenie TVP materiału "Pytania na śniadanie".

Głaskanie skóry wokół piersi jako metoda leczenia i zapobiegania rakowi piersi i jajnika? To skandaliczny przekaz, który nie ma nic wspólnego z medycyną i niesie ze sobą zagrożenie zaniedbania bardzo poważnych i trudnych do leczenia chorób onkologicznych. To nie fizjoterapia, to zwykłe szamaństwo. Przepraszam, ale od "miziania piersi" czy brzucha z całą pewnością nie znikną guzy nowotworowe. Wiele kobiet może wziąć sugestie przekazane w programie zbyt serio, a to już jest medyczna herezja - wyjaśnia dr Maciej Jędrzejko w rozmowie z portalem WP Kobieta.

Izabella Krzan na zdjęciu w bikini, które wywołało burzę! Internauci hejtują biust prezenterki: "Ścianę mam bardziej wypukłą"!Zobacz więcej

Izabella Krzan dała się również namówić Katarzynie Annie Mołas na ćwiczenia. Prezenterka "wsłuchiwała się w swoje ciało" masując piersi i jajniki. Choć próbowała przemycić do rozmowy to, jak ważne są badania, ekspertka pouczała ją, że najważniejsze jest "otulenie, poczucie samej siebie".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Straszna jest każdy odcinek pns z nią lub Igą to gadanie o niczym i sztuczne śmianie się ze wszystkiego. Jak ktoś kto nie zna się na niczym zupełnie może pracować i madrzyć się w tv, przecież to nie jest Youtube?! Dramat

  04.02.2022 11:07
 • Berbi (gość)

  Sztywna lala z paskudnym zdeformowanym nosem i okropną wadą wymowy. Pasuje do TVP . Policzki wystające jak u kaumuczki z Azji. Zero inteligencji.

  18.12.2021 11:30
 • Google

  :Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w moim pierwszym miesiącu k z tej akcji h. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię .....> www.works79.com

  01.04.2021 05:50
 • Aria (gość)

  Piękna kobieta zazdrość uzasadniona

  31.03.2021 15:36
 • krzan to chłam (gość)

  Taaaa iska złota dziewczyna powinna pokazać na kamelu jak się masuje prostatę, wcześniej ćwicząc na sobie. Naturalnie w imię zdrowia i dobrostanu naszego społeczeństwa, no i przede wszystkim iski.

  31.03.2021 13:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×