"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan zaliczyła wpadkę na wizji. Pingwiny cesarskie pogrążyły piękną modelkę!

Izabella Krzan nie wystrzegała się wpadki prowadząc jedno z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie". Piękna modelka nie popisała się wiedzą i poległa w trakcie rozmowy o zwyczajach pingwinów cesarskich.

Multimedia

Izabella Krzan zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie"

Pierwsze koty za płoty. Izabella Krzan ma za sobą udany debiut w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie u boku Tomasza Kammela zastąpiła Marzenę Rogalską. 26-letnia modelka sprawdza się w tej roli już od niespełna miesiąca — niedawno zaliczyła jednak na wizji pierwszą wpadkę!

Współpraca z Izabellą Krzan okazała się być zaskakująco trudna dla Tomasza Kammela! O co poszło?Zobacz więcej

Izabella Krzan w trakcie rozmowy z "Polską Dr Dolittle", Małgorzatą Zdziechowską i ornitologiem Andrzejem Kruszewiczem nie popisała się wiedzą. Prezenterka stwierdziła, że temperatura wody, w której potrafią pływać pingwiny cesarskie, może wynosić nawet -60 stopni Celsjusza.

Tak, na przykład pingwiny przylądkowe potrafią zanurkować 130 metrów i złowić ryby, jakich żadne inne ptaki nie są w stanie zrobić. Są w stanie przetrwać pod wodą 2,5 minuty — powiedziała Krzan.

130 metrów?! — zapytał zadziwiony Tomasz Kammel.

A temperatura wody? Czasami nawet do minus 60 stopni — dodała z rozpędu Izabella Krzan

Niestety nikt nie wyprowadził z poważnego błędu prezenterki — przecież już w szkole uczono nas, że woda zamarza w temperaturze 0 stopni Celsjusza (jeśli jest zanieczyszczona) i nie da się jej utrzymać w stanie ciekłym w temperaturze dochodzącej nawet do minus 60 stopni — jak twierdzi modelka. Żerowanie w zamarzniętej wodzie byłoby dla pingwinów cesarskich nie lada wyczynem, prawda?

Warto zaznaczyć, że brak zanieczyszczeń pozwala obniżyć temperaturę wody bez zamarzania. Kilka lat temu naukowcom z Uniwersytetu Utah udało się schłodzić wodę do -48 st. C, ale chyba nie to miała na myśli Izabella Krzan.

Krzan podeszła do tej wpadki ze sporym dystansem. Kilka godzin później w mediach społecznościowych żartowała ze swojej gafy w programie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karo (gość)

    Kolejna wpadka Izy Krzan dziś w pytaniu na śniadanie publiczne nie smaczne zachowanie podniecaly sie erotycznie masujac swoje intymne czesci od dolu w górę

    14.03.2021 18:01
  • Krzysztof (gość)

    Takie rzetelne informacje tylko w TVP ;)))))

    13.03.2021 20:13
  • Szczery (gość)

    Tragedia teraz bardzo śpiewa żenada nie nadaje się do niczego pośmiewisko robi z siebie na siłę próbuje coś osiągnąć ale jej to nie wydzodzi. Nawet poprawnie nie umie się wysłowić.

    13.03.2021 18:11
  • Aaa (gość)

    Komu tak zależy na Krzan??? Jest wiele inteligentnych, ambitnych ludzi.

    13.03.2021 15:26
  • Tvp (gość)

    Żenada kto ją promuje.... Zero wiedzy, prostota i miernota. Nawet poprawnie nie umie wymawiać słów, to jak może pracować w telewizji. Szoook. Tylko prezes K. mógł ją wypromować za „ drobną usługę ".

    13.03.2021 15:24
  • Jurek (gość)

    Młoda jest . Może zdalnie się uczyła.

    12.03.2021 22:06
  • Zygfryd Cicibonk (gość)

    Hmmm mnie uczono ze w temp 0 krzepnie a zamarza w -0 (aby uniknac pewnych komentow ze nie ma -0 to niech wam bedzie -0,1) to tak w woli uswiadomienia redaktora ktory tez nie zabardzo w temacie

    12.03.2021 21:36
  • Aa (gość)

    A nie wystarczy, że ładna? Ludziom to już się w tyłkach poprzewracało. 🤨

    12.03.2021 17:06
  • Kate (gość)

    Nie rozumiem komentarzy niektórych osób tutaj, że Pani Iza nie jest nawet piękna itp...po pierwsze drodzy państwo, anonimowo bardzo łatwo kwestionuje się wygląd innych osób, ciekawe jak tam u was wygląd zewnętrzny ;) Jednakże muszę zgodzić się co do wystąpień w telewizji chociażby śniadaniowej osobistości, które stały się „sławne” dzięki sektorowi fashion chociażby. Naprawdę jest wielu dziennikarzy z wykształceniem, którzy zapewne lepiej poradziliby sobie w takiej sytuacji. Niestety ale bardzo gryzie mnie brak profesjonalizmu pseudo „dziennikarek”, nie ogląda się przyjemnie takich wystąpień.

    12.03.2021 15:14
  • Marek (gość)

    Telemagazyn też nie uniknął wtopy :( "zamarza w temperaturze 0 stopni Celsjusza (jeśli jest zanieczyszczona)", a z tego co nas uczono w szkole, to jest tak z wodą, jeśli jest niezanieczyszczona, bo zanieczyszczoną spokojnie do -60st.C doprowadzisz

    12.03.2021 14:48
  • q (gość)

    najlepsze stwierdzenie w klle fortuny: jesteście już zarobieni... 🙄

    12.03.2021 14:22
  • puszinek (gość)

    ale pustaki.....bez kitu.....

    12.03.2021 11:37
  • Ola (gość)

    Ani to ładne, ani mądre.

    12.03.2021 08:47
  • Gość (gość)

    Nie lubię jej, odkąd zauważylam jaka jest wyniosła, przemądrzała, biedny Norbi musiał zawsze jej w tyłek wchodzić, choć ona sobą nie reprezentuje nic, ani urody, ani wiedzy. Po twarzy widać, zresztą, że jest tylko "niby" miła.

    12.03.2021 08:46
  • Franek (gość)

    Drętwa i taka sztuczna Izia...

    11.03.2021 22:48
  • Janinka (gość)

    Koronkę do Miłosierdzia Bożego w wykonaniu pana Obajtka najbardziej bym chciała usłyszeć...

    11.03.2021 22:24
  • Spokojny (gość)

    Wkurwiona jeśli lubisz tak pokazywać to ja chętnie popatrzę a jak będziesz nawet, nawet to ci zapłacę i cię zapnę ;)

    11.03.2021 19:59
  • Wkurwiona (gość)

    Ja to bym chciala zobaczyc te wymadrzale pyskate mordy Co tak sie wypowiadaja o innych... Jaka szkola taka klasa... Brak slow nieroby....

    11.03.2021 18:25
  • Baśka (gość)

    Pani Iza nie nadaje się do prowadzenia programów i to w telewizji, mówi haotycznie dużo ludzi przestało oglądać PŚ a nawet koło fortuny to nie jest osoba na odpowiednim miejscu

    11.03.2021 18:10
  • Fhfh (gość)

    Na siłę robia z niej dziennikarkę i piosenkarkę ostatnie wyciąganie maszynowo głosiku bylo ciut lepsze niż mandaryna w Sopocie. Nie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu z zatkanym nosem bez dykcji.

    11.03.2021 18:01
NowszeStarsze