"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan zaręczona? Już wszystko jasne. Piękna modelka rozwiała wątpliwości

Izabella Krzan zaręczona? Takie informacje pojawiły się niedawno w mediach plotkarskich, a piękna modelka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Czy Dominik oświadczył się Izabelli Krzan? Wszystko jest już jasne!

Multimedia

Izabella Krzan od ponad roku jest w szczęśliwym związku. Serce modelki i prowadzącej "Pytania na śniadanie" skradł Dominik, którego ojcem jest Grzegorz Kowalski, rzeźbiarz, twórca instalacji, pedagog i krytyk sztuki.

Izabella Krzan wyznała miłość chłopakowi. Pokazała mnóstwo romantycznych zdjęćZobacz więcej

Jakieś czas temu w mediach plotkarskich pojawiła się informacja, że Izabella Krzan i Dominik Kowalski są zaręczeni. Modelka już ustosunkowała się do tych plotek. Krzan w rozmowie z "Twoim Imperium" przekazała, że jest obecnie bardzo szczęśliwa, ale zaręczyn nie było i na razie o niech nie myśli.

Nie, to nie jest prawda, że się zaręczyłam. Są ważniejsze sprawy niż zaręczyny. Na razie nie myślę o takich zobowiązaniach. Na wszystko przyjdzie czas. Uważam, że decyzje o kolejnych etapach związku należy podejmować na spokojnie [...] Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. Czymś naturalnym i oczywistym jest dla mnie, że jeżeli na swoim prywatnym koncie na Instagramie pokazuję swoje życie, to Dominika nie może tam zabraknąć - powiedziała Izabella Krzan w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Przypominamy, że Izabella Krzan w Dzień Kobiet 2021 opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Podpis wskazywał, że modelka świętowała pierwszą rocznicę związku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Weronika (gość)

    Weronija

    29.04.2021 09:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×