"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan zastąpi Marzenę Rogalską w roli prowadzącej. Jak zareagowała na tę propozycję?

Izabella Krzan rozpoczęła swoją karierę od zwycięstwa w konkursie Miss Polonia i od tego czasu nieustannie pnie się w górę. Niedawno okazało się, że zastąpi Marzenę Rogalską w roli prowadzącej programu "Pytanie na śniadanie". Jak zareagowała na tę propozycję ze strony Telewizji Polskiej?

Multimedia

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

16 lutego 2021 roku Marzena Rogalska poinformowała o swojej rezygnacji ze współpracy z Telewizją Polską. Ta decyzja była zaskoczeniem zarówno dla jej fanów, jak i współpracowników. Wkrótce okazało się, że jej rolę prowadzącej programu "Pytanie na śniadanie" przejmie Izabella Krzan. Jak zareagowała na tę propozycję ze strony Telewizji Polskiej?

Reakcja Izabelli Krzan

W wywiadzie udzielonym magazynowi "Fakt" prezenterka przyznała, że zaraz po otrzymaniu propozycji była roztrzęsiona i załamana.

Czułam się mega rozerwana, bo tutaj sytuacja z Marzenką Rogalską, a nagle ja, nieprzygotowana, wchodzę do "Pytania na śniadanie" i spróbuję swoich sił. Byłam przerażona i tamtej nocy nie przespałam- przyznała.

Nowe godziny emisji programu. Już wiadomo, kto zastąpi Marzenę Rogalską!Zobacz więcej

Dodała również, że jej celem nie jest zastąpienie Marzeny Rogalskiej: - Nie mam takiego doświadczenia i nie mam takiej wiedzy. Nigdy nie będę tego ukrywać, bo wszyscy to wiemy doskonale. To jest ikona dziennikarstwa, która ma przeogromną wiedzę we wszystkim. Mi jako 26-latce jeszcze wiele lat zajmie, by choć trochę być elokwentną, jak jest Rogalska. Kreuję swoją postać i mam nadzieję, że wzbudzę jakieś przyjemne odczucia u widzów – stwierdziła.

Nie da się ukryć, że podejście Izabelli Krzan do jej nowej roli jest godne podziwu!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ada (gość)

    Czy w naszym kraju nie ma mądrych i pięknych ludzi do występowania w tv. Iza jest bardzo płytka a jej wymowa po prostu mnie drażni. Jak można taką osobę dać do tv i na dodatek śpiewa. Tragedia. Kiedyś w kole fortuny wypowiadał się i prowadził Pijanowski a taka jak Iza odwracały literki. A ta dziewczyna nie zdaj e sobie sprawy że drażni ludzi . Moje koleżanki jak ją słyszą przełączają program. Czy ktoś w tej tv to kontroluje. jej mowa to bełkot. I taka pani prowadzi imprezy ogólnopolskie. O co tu chodzi. A pytanie na śniadanie zawsze oglądałam a z taką prowadzącą i jej wiedzą o życiu sorry odpuszczam. Za dużo jest w tv Izy Rafała i Norbiego. To jakaś farsa.

    14.03.2021 22:26
  • Misia (gość)

    Tragedia lepiej jakby reklamowala pastę do zębów 😂

    01.03.2021 13:55
  • Widz (gość)

    Wreszcie bez Rogalskiej. Iza ladna mloda. Nie musi sie kazdemu podobac ale ten ta co ja tak chamsko krytykuje ciekawe jaj wyglada albo moze nie ciekawe. Na co to komu wiedzieć i przede wszystkim widzieć.

    01.03.2021 10:39
  • Normalni (gość)

    No i dobrze że ta Rogalski odeszła do muzeum. Młoda ładna dziewczyna , aż miło popatrzeć . Powodzenia pani Izo , będzie dobrze . Obecnie telewizja kierowana przez Kurskiego to najlepsza TV na świecie . I tak trzymać . Brawo panie Jacku , powodzenia pani Izo .

    01.03.2021 08:30
  • Normalni (gość)

    No i dobrze że ta Rogalski odeszła do muzeum. Młoda ładna dziewczyna , aż miło popatrzeć . Powodzenia pani Izo , będzie dobrze . Obecnie telewizja kierowana przez Kurskiego to najlepsza TV na świecie . I tak trzymać . Brawo panie Jacku , powodzenia pani Izo .

    01.03.2021 08:30
  • Ewa (gość)

    To jest straszne nie cierpię jej

    28.02.2021 21:09
  • Go (gość)

    Po kiego wała o niej pisać, ani to szczególne ani wyjątkowe. Szczerzy tego końskiego ryja na wizji jakby w polinie to był szczyt wśród żeńskiej grupy szympansic...pies ją trącał, arab ją deptał.

    28.02.2021 20:03
  • Ewa (gość)

    Pani Vero, zgadzam się z Panią. Język godzien najgorszego rynsztoku. Pani Izo, proszę sobie w ogóle nie brać do serca tych obrzydliwych wyzwisk. Dawniej był taki wierszyk,,kto się przezywa, ten się tak samo nazywa".

    28.02.2021 14:37
  • Ewa (gość)

    Pani Vero, zgadzam się z Panią. Język godzien najgorszego rynsztoku. Pani Izo, proszę sobie w ogóle nie brać do serca tych obrzydliwych wyzwisk. Dawniej był taki wierszyk,,kto się przezywa, ten się tak samo nazywa".

    28.02.2021 14:37
  • Vera (gość)

    Ludzie co to za język? Gdzie u Was empatia i miłość do drugiego czlowieka? Kazdemu trxeba dac szanse na nowe wyzwania. Przejrzyjcie sie w lustrze, czy ed, ystko w zyciu Wam tak cudownie wychodzi? Jestem zdruzgotana takim podejsciem do drugiego czlowieka. Pani Iza Krzan jest mloda i piekna i poradzi sobie z nowym wyzwaniem czego Jej z calego serca zycze.

    28.02.2021 12:00
  • Grzesiek (gość)

    Bylem ciekawy jak wypadnie para Nowicki - Krzan. No szkoda, ale nie mogę powiedzieć nic dobrego o krzance. Przy Nowickim wylazi jej prostactwo. Jest denna. Z Norbeuszem ni było widać tej przepaści, bo on jeszcze od niej gorszy. Przy Nowickim dno dna.glupia pipa.

    28.02.2021 09:39
  • Antka (gość)

    Już wolę Rogalską. Ta nowa sztywna jak deska, a poprzednia rozwydrzona, trzeba wrócić do książek.

    28.02.2021 09:29
  • Janeczka (gość)

    Gdzie jej do Rogalskiej . Nosowka. Beztalencie. Dziunia. A fuj. Zebiska jak u starej chabety. Izka _ walizka. Dzidzia piernik. Kolejny program z..bany. ona i Norbeusz do odstrzału.

    28.02.2021 09:12
  • Hrrrzzx (gość)

    Głupia cipa

    28.02.2021 08:38
  • erandki.site (gość)

    Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

    27.02.2021 22:25